Reklama

Borderlands: The Handsome Collection kolejnym darmowym tytułem Epic Games Store

​Wygląda na to, że ostatnie przecieki okazały się prawdziwe, co potwierdziła właśnie oficjalna zapowiedź sklepu.

W poniedziałek za sprawą jednego z użytkowników Reddita w sieci pojawiły się przecieki, z których mogliśmy poznać plan wydawniczy darmowych gier od Epic Games Store. Wynikało z niego, że po dopiero co zapowiedzianej strategii turowej Cywilizacja VI od Firaxis Games przyjdzie pora na inny duży hit, a mianowicie Borderlands: The Handsome Collection, które gracze będą mogli dodać do swojej biblioteki 28 maja.

I choć najczęściej należy podchodzić do takich rewelacji z dystansem, to tym razem wyglądały one całkiem wiarygodnie, bo na opublikowanym slajdzie znalazły się również dwa poprzednie darmowe tytuły, czyli GTA V i Cywilizacja VI, które faktycznie trafiły do Epic Games Stare. Dziś okazuje się, że źródło przecieku miało rację, bo Borderlands: The Handsome Collection zostało oficjalnie potwierdzone jako kolejna darmowa produkcja.

Reklama

Czy oznacza to, że następnym tytułem, który pojawi się w sklepie 4 czerwca, będzie ARK Survival Evolved, czyli symulator przetrwania, w którym głównymi przeciwnikami graczy są dinozaury? Pewności nie ma, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że tak właśnie będzie.

Przypominamy też, że Borderlands: The Handsome Collection to zestaw zawierający podstawowe wersje szalonej strzelanki Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel! oraz wszystkie DLC do obu tytułów, które zostały udostępnione do końca 2017 roku.

To naprawdę świetna oferta, bo normalnie za ten zestaw trzeba zapłacić ok. 278,90 PLN, a co więcej trudno sobie wyobrazić lepsze wprowadzenie do Borderlands 3, które jest właśnie w promocji. Na Epic Games Store trwa bowiem Mega Wyprzedaż 2020, w ramach której czekają nie tylko gry w atrakcyjnych cenach, ale i kupony o wartości 40 PLN, które można wykorzystać do zakupu objętych promocją gier lub dodatków. Możemy więc zgarnąć za darmo Borderlands: The Handsome Collection, a Borderlands 3 kupić za dosłownie 89,99 PLN (cena 129,99 PLN minus kupon 40 PLN).

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama