Borderlands 3 do odebrania za darmo z Epic Games Store

​Miał być duży i znany tytuł - taki też jest. Ku uciesze ogromnej rzeszy graczy Epic Games Store udostępnił w swoim sklepie do pobrania całkowicie za darmo kolejną grę. Jest nią "Borderlands 3".

Wiedzieliśmy, że Epic Games zafunduje w tym tygodniu jakiś znany i gorący tytuł. Wszystko przez fakt, że w serwisie pojawiła się krótka adnotacja o "tajemniczej grze", która ogłoszona miała zostać już 19 maja o godz. 17:00.

Właśnie od tego dnia do 26 maja (również godz. 17:00) do swojej biblioteki dodacie całkowicie za darmo "Borderlands 3". Propozycja obowiązkowa, więc spieszcie się, uruchamiajcie usługę Epic Games i delektujcie się trzecią odsłoną kultowej serii!

Reklama

Borderlands 3 za darmo w usłudze Epic Games Store - od 19 do 26 maja (godz. 17:00)

"Borderlands 3" pojawiło się na rynku we wrześniu 2019 roku z inicjatywy studia Gearbox Software, które na swoim koncie ma również dwie poprzednie części z serii Borderlands, a także takie produkcje jak: "Duke Nukem Forever", "Battleborn", kilka odsłon Brothers in Arms czy kultowe "James Bond 007: Nightfire".

Dzieło, które odbierzecie teraz całkowicie za darmo z Epic Games to strzelanka pierwszoosobowa, zawierająca elementy fabularne i stanowiąca jednocześnie kontynuację gry "Borderlands 2", który swój debiut miała siedem lat przed premierą trójki.

Warto podkreślić, iż "Borderlands 3" możemy rozgrywać w pojedynkę, bądź w trybie kooperacyjnym, który przewiduje zabawę aż w 4-osobowym gronie. Tytuł otrzymał świetne recenzje branżowych krytyków. Nieco gorzej dzieło ocenione zostało przez społeczność graczy. Według serwisu Metacritic trzecia odsłona popularnej strzelanki zanotowała średnią ocen na poziomie 5,4/10 (ponad 2500 not).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Borderlands 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy