Duke Nukem Forever - wyciekła oryginalna wersja gry z 2001 roku

Jesteście ciekawi, jak wyglądał Duke Nukem Forever w wersji z 2001 roku? Zobaczcie materiał wideo, który trafił do sieci.

Duke Nukem Forever to jedna z najdłużej powstających gier wideo w historii. Jej produkcja zajęła ostatecznie 14 lat. W tym czasie twórcy wielokrotnie dokonywali zmian w kwestiach fundamentalnych, takich jak mechanika czy silnik graficzny. Produkcja w końcu ujrzała światło dzienne w 2011 roku i... została zmiażdżona w recenzjach zarówno graczy, jak i mediów. Średnia ocena w portalu Metacritic wyniosła 5,4/10 (w przypadku wersji na PC).

Można się zastanawiać, jak Duke Nukem Forever wyglądał i jaką rozgrywkę oferował we wcześniejszych wersjach, skoro ta wypracowana przez 14 lat okazała się tak mizerna. Od czasu do czasu możemy rzucić okiem na grę z początkowego stadium produkcji. Fani, którzy wchodzą w posiadanie kodu źródłowego, udostępniają nagrania w internecie. Na forum 4Chan pojawił się ostatnio krótki gameplay z wersji pochodzącej rzekomo z 2001 roku.

Reklama

Duke Nukem Forever - klęska po 14 latach

Duke Nukem Forever to kontynuacja kultowej, pierwszoosobowej strzelanki z 1997 roku. Wyczekiwały jej miliony graczy na całym świecie, ale z czasem - po kolejnych informacjach o opóźnieniu daty premiery - wielu z nich przestało wierzyć, że gra kiedykolwiek powstanie. Ostatecznie ukończyło ją studio Gearbox Software, ale raczej wolałoby o tym swoim... dziele zapomnieć.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Duke Nukem Forever
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama