Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Bloober Team S.A. pracuje nad nową grą

​Bloober Team S.A. rozpoczęła prace nad nową produkcją - grą "Scopophobia", która zostanie wprowadzona do sprzedaży do końca 2014 r.

Skopofobia to inaczej lęk przed byciem obserwowanym i wokół tej tematyki będzie skoncentrowana fabuła nowej gry. Firma nie podaje na razie żadnych szczegółów dotyczących tego projektu poza informacją, że gra trafi na rynek w tym roku. Spółka prowadzi również bardzo zaawansowane prace nad grą "Medium".

Reklama

"Zapowiadaliśmy, że ten rok będzie dla nas okresem przełomu i tak właśnie się dzieje. Gra "Basement Crawl" miała spore problemy techniczne, których nie byliśmy w stanie przewidzieć na etapie produkcji. Ukończyliśmy prace nad pierwszym patch’em, który po akceptacji firmy Sony trafi na rynek. Mimo tych problemów jesteśmy bardzo zadowoleni ze wstępnych szacunków sprzedażowych. Rozpoczęliśmy również prace nad nowym projektem - grą “Scopophobia", która trafi na rynek jeszcze w tym roku. Nie można zapomnieć też o naszym największym projekcie, czyli grze "Medium". Wierzymy, że już wkrótce akcjonariusze spółki z radością przyjmą kolejne informacje od naszej firmy" - mówi Piotr Babieno, Prezes Zarządu Spółki Bloober Team S.A.

"Mimo negatywnego odbioru gry "Basement Crawl" przez rynek, zarówno płynność akcji na parkiecie, jak i wyniki sprzedażowe, powinny wkrótce wlać dużą dawkę optymizmu w serca akcjonariuszy naszej spółki. Mamy nadzieję odegrać w tym roku kluczową rolę na rynku NewConnect" - dodaje Piotr Babieno.

Bloober Team przygotowuje także Patch do gry "Basement Crawl", która jest tytułem startowym na konsolę PlayStation 4 i zadebiutowała już na rynku europejskim oraz w Stanach Zjednoczonych. Dzięki niemu naprawione zostaną błędy, które związane są z trybem gry sieciowej. Patch do gry pojawi się na rynku niezwłocznie po uzyskaniu akceptacji przez firmę Sony.

"Pomimo początkowych kłopotów z grą, chcemy dotrzeć do jak największej liczby graczy na całym świecie. Prowadzone przez nas negocjacje z pewnością będą miały pozytywny wpływ na wyniki finansowe spółki w tym roku" - twierdzi Babieno.

Dowiedz się więcej na temat: Bloober Team

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje