Reklama

Black Desert: Najpiękniejsze MMO w historii?

Ta niepozorna produkcja może wkrótce sporo namieszać na rynku.

Black Desert to koreańskie MMO tworzone przez studio Pearl Abyss, które na razie ma trafić do Korei Południowej, Japonii i Rosji (trwają też prace nad wersją angielską). No dobrze, ale co w niej takiego wyjątkowego?

No cóż - takiej grafiki, jaką można zobaczyć na filmiku prezentującym edytor tworzenia postaci, nie ma nawet Crysis. Opublikowany przez developerów z Pearl Abyss materiał z Black Desert robi furorę w sieci.

Nic dziwnego - to, co widać na nagraniu wygląda naprawdę fenomenalnie. A do tego oferuje spore możliwości - można zmienić na przykład wagę poszczególnych części ciała.

Reklama

Wszystko prezentuje się na tyle świetnie, że pojawiły się głosy sugerujące, że pokazane narzędzia służą w rzeczywistości tworzeniu postaci na potrzeby przerywników filmowych.

Ponoć jednak taki edytor oddanie zostanie graczom i za jego pomocą stworzą swoich protagonistów. Czapki z głów - next-genowe produkcje naprawdę mają poważnego rywala w kwestii oprawy wizualnej. Strach pomyśleć o wymaganiach sprzętowych... Sprawdźcie sami:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje