Reklama

Biomutant może niedługo dostać nową wersję na PS5

​Jeżeli planowaliście nadrobić Biomutanta, warto odłożyć to jeszcze na chwilę i poczekać, aż gra dostanie ulepszoną wersję na PS5. Według najnowszych przecieków może to nastąpić już niedługo.

Biomutant zadebiutował w maju 2021 roku. Gra zebrała solidne recenzje od krytyków oraz graczy. Chociaż z otwartym światem Experiment 101 było trochę problemów, system walki był przyjemny, a świat prezentował się bardzo imponująco. Mocno odbiegał również od krajobrazów, do których przyzwyczaiła nas większość gier AAA.

W okolicach premiery deweloperzy obiecali również, że "w niedalekiej przyszłości" Biomutant doczeka się wersji dedykowanej dla PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Termin "niedaleka przyszłość" ma najwyraźniej wiele różnych znaczeń, bowiem od tego czasu minął już ponad rok.

Reklama

Jeden z użytkowników subreddita poświęconego gamingowym plotkom zauważył, że w backendzie PlayStation Network pojawiła się właśnie nowa wersja Biomutanta. Tytuł ma już swoje ID, a razem z nowym wpisem pojawiła się również grafika.

Można więc śmiało założyć, że na premierę next-genowej wersji gry nie będziemy musieli czekać kolejnego roku. Wszystko zależy od tego, jak planuje rozegrać to Experiment 101. Mogą bowiem zdecydować się na natychmiastową, niespodziewaną premierę lub zrobić wokół tego wydarzenia nieco zamieszania i z powrotem zbudować w niektórych graczach ekscytację tym tytułem, ogłaszając konkretną datę premiery w ciągu kolejnych paru miesięcy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy