Bella Ramsey o ostatecznych decyzjach i słowach Joela w The Last of Us

Jeszcze raz powracamy do samej końcówki 9. odcinka hitowego serialu The Last of Us, konkretnie do sceny z dialogiem pomiędzy Joelem i Ellie. W jednym z wywiadów aktorka Bella Ramsey ujawniła, co sądzi o ostatnich słowach swojego kompana.

The Last of Us w produkcji HBO okazało się prawdziwym hitem tego roku. Wierna serialowa adaptacja popularnej gry wideo zrobiła ogromny szum, przyciągając przed odbiorniki miliony, by bacznie śledzić poczynania Joela i Ellie w tej postapokaliptycznej i fascynującej opowieści.

Nagrania do drugiego zapowiedzianego sezonu mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku, co dawałoby nadzieję, że kontynuacja pojawi się w serwisie HBO jeszcze w przyszłym roku. Tymczasem wracamy jeszcze na moment do samej końcówki pierwszego sezonu.

Reklama

Ostatni odcinek tej serii zakończył się niemal identycznie, jak w grze. Joel dokonał masakry na Świetlikach w brutalnej scenie szpitalnej. Krwawa masakra była niestety niezbędna, by protagonista mógł ocalić i uwolnić swoją młodszą kompankę Ellie. Potem w bezpośredniej rozmowie Joel pokusił się o całą serię kłamstw kierowanych w stronę Ellie, by ta nie dowiedziała się o tym, co naprawdę rozegrało się w szpitalu Świetlików.

W wywiadzie z L'Officiel aktorka Bella Ramsey wcielająca się w postać Ellie zapytana została o to, co zrobiłaby na miejscu Joela w analogicznej sytuacji. Czy zachowałaby się tak samo, czy może postąpiłaby inaczej?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Bella Ramsey
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy