Reklama

Będzie dokument o Football Managerze

Football Manager jest najlepszą, najpopularniejszą i jedyną - po wycofaniu się EA Sports z FIFY Managera - serią piłkarskich menedżerów.

Ma spory wpływ na prawdziwy świat piłki kopanej - niektórzy trenerzy i menedżerowie wykorzystują gry od Sports Interactive jako narzędzie szkoleniowe. Temu nietypowemu zjawisku poświęcony zostanie dokument, który wkrótce trafi do brytyjskich kin.

An Alternative Reality: The Football Manager Documentary to film dokumentalny traktujący o dziele wykreowanym przez ludzi ze Sports Interactive. Obraz opowie jednak nie tylko o historii serii, ale i o osobach, które uciekają w alternatywną rzeczywistość, by zostać piłkarskim menedżerem.

Przedstawione zostanie zjawisko i siła oddziaływania produkcji na świat, który miała ona symulować. Na pewno w filmie nie zabraknie więc wypowiedzi developerów, piłkarskich ekspertów, no i oczywiście największych fanów cyklu.

Reklama

Niestety wygląda na to, że na razie tylko Brytyjczycy będą mogli obejrzeć dokument. Będzie on wyświetlany w wybranych kinach na Wyspach od 7 października. Nie wiadomo, czy trafi do innych krajów lub też zostanie udostępniony w internecie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy