Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Battlefield 4: Ekran wspomagający nie na wszystkich platformach

Wraz z Battlefieldem 4 w Battlelogu pojawi się nowa opcja - Battlescreen, a więc dostępny z poziomu tabletu lub smartfonu ekran prezentujący w czasie rozgrywek multi mapę oraz statystyki.

Okazuje się jednak, że "ficzer" ten nie zawita na wszystkie platformy docelowe. Spokojnie - będzie na PC. Jesper Nielsen, jeden z producentów Battlefielda 4, w rozmowie z serwisem Engadget ujawnił, że Battlescreen owszem pojawi się w grze, ale tylko w wersji na PC i Xboksa One oraz PlayStation 4.

Posiadacze X360 i PS3 będą musieli obejść się smakiem. Dlaczego? Powodem jest Battlelog, który tym razem obsługiwany ma być - także na konsolach - w całości przez przeglądarkę internetową. Niesie to za sobą wiele korzyści - developerzy będą mogli przede wszystkim szybciej aktualizować grę.

Dodatkowo właściciele maszynek Microsoftu oraz Sony do korzystania z serwisu nie będą już musieli logować się na swoje konto w Originie - teraz wystarczy przeskanować dołączony do pudełka kod QR. Wydaje się to głupotą? Niekoniecznie - Nielsen przekonuje, że wielu posiadaczy X360 i PS3 zapominało swoich danych logowania i nie chciało im się ich odszukiwać lub odzyskiwać tylko dla jednej produkcji. Teraz to się zmieni.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 4 | Electronic Arts | Strzelanki

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje