Reklama

Battlefield 2042: Zwiastun trzeciego sezonu, a w nim potężny czołg

​Trzeci sezon Battlefielda 2042 zbliża się wielkimi krokami. Z okazji nadchodzącego debiutu Electronic Arts opublikowało kolejny zwiastun zapowiadający atrakcje, które przyniesie graczom następna aktualizacja.

Battlefield 2042 przeszedł przez ostatni rok bardzo długą i ciężką drogę. Premiera przebiegła fatalnie, gra była pełna bugów i wystarczyło zaledwie kilka tygodni, żeby z serwerów zniknęła większość społeczności. Nowa odsłona serii zyskała negatywną łatkę, której DICE próbuje się pozbyć aż do teraz.

Przez kolejne miesiące deweloperzy ciężko pracowali jednak na doprowadzeniem gry do porządku i zgodnie z postawioną zaraz po premierze obietnicą, właśnie tak się stało. Chociaż liczba graczy nie zmieniała się znacząco, Battlefield 2042 wreszcie znalazł się w stanie, który pozwalał DICE na wprowadzanie nowej zawartości.

Reklama

Od tego czasu minęło już ładnych kilka miesięcy, które przyniosły fanom BF-a dwa sezony. Już dzisiaj zadebiutować ma nowy, trzeci sezon, którego zwiastun ujrzał właśnie światło dzienne.

Prezentuje on nowego operatora Rasheeda Zaina, nowe bronie oraz wyposażony w railgun czołg EMKV90-TOR, który będzie prawdopodobnie siał spustoszenie na serwerach.

Battlefield 2042 wydaje się powoli wychodzić na prostą. Pamięć graczy na szczęście nie jest zbyt dobra, o błędach szybko się zapomina i chociaż nowa odsłona serii ma wciąż przypiętą tę samą łatkę, trzeci sezon może być tym, co zachęci wielu graczy do ponownego spróbowania swoich sił w grze DICE.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy