Reklama

Battlefield 2042 już niedługo zadebiutuje w Xbox Game Passie

​Nadchodzą lepsze czasy dla Battlefielda 2042. W dniu premiery zapowiedzianego ostatnio trzeciego sezonu gry nowa odsłona serii trafi do Xbox Game Passa.

Battlefield 2042 przeszedł przez ostatni rok bardzo długą drogę. Nikomu nie trzeba przypominać chyba, jak wyglądała premiera tego tytułu. Gra była pełna błędów, gracze wpadali pod mapę, czołgi wjeżdżały na wieżowce, a mapom daleko było do ideału. Fanów serii dopadła ogromna frustracja i większość społeczności błyskawicznie wróciła do poprzednich części.

DICE oraz Electronic Arts zapewnili jednak wtedy, że nie planują się poddawać i chcą doprowadzić Battlefielda 2042 do stanu, w jakim powinien zadebiutować w dniu premiery. Aktualizacja po aktualizacji deweloperzy naprawiali coraz więcej błędów i wreszcie zrobili na tyle dużo, żeby zacząć wprowadzać do BF-a nową zawartość.

Reklama

Efektem wysiłków DICE jest trzeci już sezon Battlefielda 2042, który trafi do gry 22 listopada. Twórcy przygotowali dla fanów nową mapę, kilka nowych broni oraz nowego operatora. Ponadto tego samego dnia nowy BF trafi do Xbox Game Passa, a w grudniu odbędzie się kilka wydarzeń, kiedy będzie można sprawdzić grę za darmo.

DICE faktycznie przyłożyło się do naprawiania Battlefielda 2042 i stara się zachęcić część społeczności gry do powrotu. Na razie ich wysiłki nie przyniosły wiele korzyści.

Xbox Game Pass i okresy free to play w grudniu mogą jednak znacząco pomóc w promocji gry i uświadomieniu miłośnikom shooterów, że BF jest teraz w znacznie lepszej formie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy