Battlefield 2042 zadebiutuje w ramach usługi Xbox Game Pass

​Battlefield 2042, czyli najnowsza wojenna strzelanka od EA DICE będzie dostępna dla wszystkich subskrybentów usługi Xbox Game Pass w wariancie Ultimate.

W związku z ogłoszeniem odnowionego pakietu PlayStation Plus przez firmę Sony - Xbox robi wszystko, by utrzymać fotel lidera w tym konsolowym wyścigu oferowania swoim klientom lukratywnych propozycji gamingowych.

Xbox Game Pass jest modelem subskrypcji dedykowanym wszystkim posiadaczom konsoli Xbox, jak również użytkownikom operującym na platformie PC. W ramach usługi otrzymujemy dostęp do ponad 100 różnych gier z katalogu, który odświeżany jest bardzo regularnie. Game Pass działa prężnie od 2017 roku i stanowi centralny punkt Microsoftu w zakresie gamingu.

Reklama

Niedawno na łamach naszego serwisu informowaliśmy, że w Xbox Game Pass zadebiutuje FIFA 22. Wszystko wskazuje na to, iż Microsoft postanowił poczynić krok do przodu względem konkurenta z Sony. Przecieki i źródła mówią o tym, że do usługi Game Passa w wariancie Ultimate trafi również najnowsza strzelanka od EA DICE - Battlefield 2042.

Nie jest to jednak już najgorętszy na rynku tytuł z gatunku pierwszoosobowych strzelanek. Chociaż nowa produkcja z serii Battlefield zadebiutowała na rynku wcale nie tak dawno, bo w listopadzie ubiegłego roku - sukcesywnie wraz z upływającymi tygodniami masowo traciła na popularności.

Deweloperzy dwoją się i troją, by rozbudzić jeszcze zainteresowanie graczy, ale na ten moment futurystyczny shooter w klimatach wojny nie cieszy się zbyt dużą renomą i atrakcyjnością. Być może dostępność w ramach Xbox Game Passa przysłuży się i nieco pomoże produkcji od EA DICE w przyciągnięciu jakiejś części użytkowników.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 2042 | Xbox Game Pass | EA DICE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy