Reklama

FIFA 22 może niedługo trafić do Xbox Game Passa Ultimate

​Wygląda na to, że Electronic Arts chce otworzyć swoją grę na więcej nowych graczy. FIFA 22 trafi na dniach do oferty majowego PlayStation Plusa, a niedługo później może pojawić się również w bibliotece Game Passa.

FIFA 22 cieszy się oczywiście ogromną popularnością i nie ulega wątpliwości, że tysiące graczy codziennie logują się do Ultimate Team. Gra cierpi jednak również na problem podobny do Call of Duty. Największy hype generuje w okolicach premiery, kiedy wszyscy chcą sprawdzić wprowadzone zmiany.

Z czasem popularność stopniowo maleje, a w grze zostają głównie weterani, którzy spędzają na serwerach EA i Activision cały rok. Call of Duty ma oczywiście swoje sezony, regularnie przyciągające graczy z powrotem do Warzone i Vanguarda. W grze FIFA wszystko kręci się z kolei wokół Ultimate Team. Ekskluzywne paczki czy liga weekendowa potrafią zmotywować do dalszej gry bardzo wiele osób.

Reklama

Ponad pół roku po premierze gry EA zdecydowało się otworzyć swoją grę na jeszcze większą społeczność. FIFA 22 trafi w maju do PlayStation Plusa. Wszyscy subskrybenci tej usługi będą mogli pobrać grę za darmo przez cały miesiąc, co może znacząco wpłynąć na populację serwerów na PlayStation.

Według informacji w sklepie Xboxa, który wypatrzył IdleSloth, FIFA 22 może również pojawić się w Game Passie. Komunikat ogłaszał, że popularna gra sportowa trafiła do EA Play. Oznacza to, że dostęp do niej zyskaliby wszyscy użytkownicy Game Passa Ultimate.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy