Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Batman: Arkham Knight przywróciło skórki, pięć lat po premierze

​Studio Rocksteady ogłosiło wczoraj, że gra akcji Batman: Arkham Knight wzbogaciła się o paskudny kostium Zur En Arrh dla głównego bohatera. Jest też strój Batmana w wersji anime. Oba te dodatki kosmetyczne dostępne są za darmo dla wszystkich zainteresowanych - wystarczy włączyć tytuł.

"Prosiliście, więc nie mogliśmy zareagować inaczej, niż oferując mały prezent na okres świąteczny. Od dzisiaj wszyscy gracze Batman: Arkham Knight mogą otrzymać dostęp do skórek Zur En Arrh oraz Anime Batman, za pośrednictwem aktualizacji" - napisano w ogłoszeniu na Twitterze studia.

Reklama

Nie byłoby w tym może nic specjalnie dziwnego, gdyby nie fakt, że Batman: Arkham Knight ukazało się w czerwcu 2015 roku, ponad pięć lat temu. Jak widać, produkcja nadal musi mieć gdzieś jakichś zwolenników, skoro deweloperzy tłumaczą się "prośbami" ze strony fanów. Może czas wrócić do gry?

Warto zauważyć, że skórki nie są do końca nowe. Poprzednio były jednak ofertą połączoną z użytkowaniem platformy WBplay, służącej wydawcy - Warner Bros. Games - do obsługi opcji multiplatformowych, nieco w stylu współczesnego Uplay, przemianowanego na Ubisoft Connect.

Na przestrzeni lat kolejne elementy WBplay były jednak wyłączone i dzisiaj usługa w ogóle już nie istnieje, co było problemem dla graczy, którzy chcieli zdobyć wymienione wyżej skórki. Rocksteady w końcu się zlitowało i samodzielnie wydobyło je ze skarbca, udostępniając teraz za darmo dla fanów.

Anime Batman było bardzo proste do pozyskania - wystarczyło założyć darmowe konto i zalogować się do WBplay. Z Zur En Arrh było nieco więcej problemów, ponieważ trzeba było dodatkowo zalogować się na forum dyskusyjnym. Stąd prośby graczy, by przywrócić te "utracone" skórki.

W przeszłości na PC znaleziono sposób na zmodyfikowanie plików gry tak, by je odblokować, lecz teraz nie musimy już się kłopotać. Podobnie było wcześniej w tym roku, gdy za darmo udostępniono wszystkim graczom na PS4 skórkę Earth 2, poprzednio dostępną przez krótki czas tylko w Europie.

Dowiedz się więcej na temat: Batman: Arkham Knight

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje