Assassin’s Creed Mirage ma powrócić do korzeni serii

​Dobra wiadomość dla fanów Assassin’s Creeda, którzy tęsknią za pierwszymi częściami popularnej serii Ubisoftu. Reżyser Mirage zapowiada, że nadchodząca odsłona powróci do korzeni.

Ubisoft ma ostatnio bardzo dużo problemów. Gdyby ciągłe przesuwanie swoich produkcji nie było wystarczającym bólem w głowie francuskiego wydawcy, ostatnio opóźnienia odbiły się na wewnętrznej sytuacji firmy. Wartość Ubisoftu spadła, zapowiedziano potencjalne zwolnienia, a gracze wrócili do dyskusji o ewentualnej sprzedaży.

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że Ubisoft ma pod swoimi skrzydłami kilka dużych marek i projekty, których wyczekują miliony osób na całym świecie. Wśród nich znajduje się oczywiście Assassin’s Creed Mirage, jedna z planowanych na następne lata odsłon serii. Wygląda na to, że twórcy słuchają opinii graczy na temat Assassin’s Creeda i wyciągają wnioski.

Dużo mówiło się ostatnio o tym, jak kilka poprzednich części odeszło od oryginalnych założeń serii i podążało drogą klasycznych RPG. Gameplay stał się bardziej dynamiczny, zostawił w dale mechaniki z pierwszych części i obrał nowy kierunek, który nie przypadł do gustu niektórym graczom.

Według reżysera Stephane Boudon Assassin’s Creed Mirage ma powrócić do korzeni serii i zerwać z częścią założeń Odyssey czy Valhalli. Wróci więcej parkouru, skradania się i cichego, rozważnego eliminowania przeciwników.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin’s Creed Mirage | Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama