Ubisoft+ może niedługo wreszcie trafić na konsole

​Konsole PlayStation oraz Xboxa mogą wzbogacić się niedługo o jeszcze jedną subskrypcję. Nowe znaleziska wskazują na to, że Ubisoft+ ma zadebiutować na kolejnych platformach.

Świat gier wideo pełny jest aktualnie subskrypcji. Dotarliśmy już do tego etapu, że nikt nie ma czasu na ogrywanie wszystkiego jednocześnie i trzeba zacząć dokonywać wyborów. Na rynku dostępnych jest wiele abonamentów w obiecujących cenach z bibliotekami sięgającymi setek gier.

Do tych wszystkich możliwości wielu fanów multiplayerów może dorzucić rosnącą popularność battle passów i systemów sezonowych. W każdej, większej aktualizacji do gier pokroju Call of Duty czy Fortnite’a trafia nowy battle pass niosący ze sobą dodatkowe koszty i jeszcze więcej obowiązków. Gracze zaczynają w rezultacie ustalać własne priorytety i decydować, które usługi są dla nich najważniejsze.

Reklama

Wygląda na to, że niedługo ta decyzja stanie się jeszcze trudniejsza, bowiem Ubisoft+ ma pojawić się na konsolach. Plotki dotyczące podobnych planów francuskiego wydawcy słyszeliśmy już w sierpniu 2022 roku. Teraz TrueAchievements zauważyło jednak, że wiele produkcji w Microsoft Store oznaczono ostatnio tagiem "Ubisoft+".

Usługa Ubisoftu teoretycznie dostępna jest od jakiegoś czasu na konsolach. Posiadacze droższej wersji PlayStation Plusa zyskują aktualnie dostęp do gier z Ubisoft+. Wydawca może szykować się jednak do premiery na Xboxach i potencjalnie uruchomienia możliwości oddzielnego zakupu tej usługi, niezależnie od PS Plusa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft+ | PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama