Reklama

Assassin's Creed: Unity z trybem kooperacji?

Czego brakuje grom z serii Assassin's Creed? Trybu kooperacji.

Początkowo miał pojawić się w trójce, ale ze względu na problemy z silnikiem i kłopoty natury fabularnej, developerzy z niego zrezygnowali. Okazuje się jednak, że pomysłu nie porzucono - z nieoficjalnych doniesień wynika, że co-op ma być jednym z kluczowych "ficzerów" zapowiedzianego niedawno Assassin's Creed: Unity.

Źródłem tych rewelacji jest shinobi602, użytkownik udzielający się niegdyś na forum NeoGAF. Na Twitterze wyćwierkał, że w Assassin’s Creedzie: Unity pojawi się fabularny tryb kooperacji dla czterech graczy, który ma zostać pokazany na targach E3 na jednej z dwóch przygotowanych prezentacji.

Reklama

Te zgodnie ze zwyczajem najprawdopodobniej zostaną przeprowadzone na dwóch osobnych konferencjach - Ubisoftu oraz najpewniej Sony. Aha -druga demonstracja skupić ma się na kampanii singlowej. Jako że trudno wierzyć anonimowemu internaucie, serwis The Escapist postanowił zweryfikować jego informacje u własnych źródeł.

Te potwierdziły nieoficjalne doniesienia, wciąż są to jednak niepotwierdzone plotki. E3 już niedługo, więc tak naprawdę nie będziemy musieli czekać długo na ewentualne potwierdzenie istnienia co-opa. Przy okazji - przedstawiciele Ubisoftu pochwalili się, że wszystkie odsłony Assassin’s Creeda sprzedały się dotychczas w 73 milionach egzemplarzy.

Seria znacząco wyprzedza pod tym względem znajdujący się na drugim miejscu najpopularniejszych marek francuskiego wydawcy cykl Just Dance, który rozszedł się w 48 milionach kopii. Trzeci Splinter Cell znalazł z kolei 30 milionów nabywców.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy