Arnold Schwarzenegger w Cyberpunk 2077

YouTuber posługujący się pseudonimem "eli_handle_b․wav" znów stworzył kapitalne połączenie świata filmowego oraz gier wideo. Tym razem umieścił on w świecie "Cyberpunka 2077" samego Arnolda Schwarzeneggera.

"Cyberpunk" gości w sieci w różnych wydaniach

Fani tytułu wyprodukowanego przez polskie studio CD Projekt RED "Cyberpunka 2077" z niecierpliwością czekają na nadchodzący dodatek. Uzupełnienie treści głównej fabuły pod nazwą "Phantom Liberty" ma zadebiutować już w tym roku. W oczekiwaniu na tę premierę, w sieci pojawia się wiele różnych interesujących przeróbek dotyczących "Cyberpunka".

Niedawno informowaliśmy o tym, że jeden z YouTuberów stworzył cyberpunkową adaptację stylizowaną na film z lat 80-tych przy użyciu technologii sztucznej inteligencji. Zrobiło to na internautach wielkie wrażenie. Teraz twórca internetowy znany szerszej widowni pod pseudonimem "eli_handle_b․wav" stworzył kolejny interesujący projekt dotyczący "Cyberpunka 2077’.

Reklama

Tym razem umieścił słynnego austriacko-amerykańskiego aktora w uniwersum gry. Trzeba przyznać, że całość wyszła niezwykle zabawnie, ale to już standard w wykonaniu tego YouTubera.

Arnold Schwarzenegger w "Cyberpunku"!

Wspomniany wcześniej influencer postanowił połączyć znów dwa światy - filmowy oraz growy. Tym razem użył scen z filmu "Pamieć absolutna" z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej i połączył je z cyberpunkowym uniwersum. Produkcja trwa nieco ponad minutę, więc nie jest to bardzo rozbudowana twórczość.

Należy jednak uznać wielką kreatywność twórcy. YouTuber "eli_handle_b․wav" jest mistrzem, jeśli chodzi o mieszanie dwóch odmiennych stylów artystycznych czy gatunków. Pomimo tego, że słynny aktor w tej roli teoretycznie nie pasuje do "Cyberpunka", to w filmie niewątpliwie jest coś przyciągającego.

Twórca doprowadził także do "spotkania" Arnolda z Johnnym Silverhandem, któremu wizerunku udzielił sam Keanu Reaves. Można zatem powiedzieć, że zderzyły się dwie międzynarodowe gwiazdy kina w jednej produkcji. Filmik ten z pewnością jest warty obejrzenia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED | Arnold Schwarzenegger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy