Apokalipsa Zombie w GTA Online czyli przepis na hit?

​W internecie trwają dyskusje czy Rockstar odważy się połączyć GTA Online z trybem, który uwielbiają wszyscy gracze - atakiem zombie.

Odkąd GTA Online zadebiutowało w 2013 roku, Rockstar dorzuca do niego różnego typu aktualizacje z nową zawartością. Niektórzy mogą zarzucić twórcom, że zaniedbali przez to samo GTA V, ale trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, że to właśnie Online jest kurą znoszącą złote jajka.

Reklama

W momencie gdy czekamy na nowe informacje o GTA VI, fani na Reddicie dyskutują o tym, co chcieliby zobaczyć w ramach trybu Online. Jednym z pomysłów jest wydarzenie powiązane z apokalipsą zombie. Pomysł na dodatkowy tryb, czy całą grę poświęconą zombie niby wydaje się być już wyświechtany, ale mimo to co jakiś czas różne gry podejmują nadal ten temat. Koronnym przykładem jest tutaj Call of Duty, którego fani nie wyobrażają sobie żadnej kolejnej części bez dedykowanego trybu walki z kolejnymi falami zombiaków.

Rockstar nie po raz pierwszy zmierzyłby się z takim tematem - w 2010 roku pojawiło się rozszerzenie do Red Dead Redemption, zatytułowane Undead Nightmare. Było tak dobre, że fani domagali się jego powrotu w RDR2. Niestety na spełnienie ich próśb się nie zanosi, ale może zobaczymy je w innej grze. Na pewno byłby to jeden z bardziej epickich dodatków do GTA Online w ostatnich latach.

Gdy tylko taka sugestia pojawiła się na Reddicie, od razu kolejni forumowicze zaczęli dorzucać swoje pomysły na kolejne modyfikacje - na przykład NPC, którzy zachowywali by się całkowicie normalnie za dnia i stawali agresywni w nocy. Brak działających pojazdów, tylko porzucone tu i ówdzie wraki. Walka przeciwko całemu, olbrzymiemu miastu nieumarłych - i tak dalej, i tak dalej...

Smutna rzeczywistość jest taka, że szanse na dodatek z Zombie są niewielkie, ale jeśli fani narobią na ten temat wystarczająco dużo szumu, być może ktoś w siedzibie Rockstar jednak ich usłyszy. Taki dodatek byłby idealnym “prezentem" chociażby z okazji tegorocznego Halloween.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA Online | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy