V Rising w miesiąc sprzedał 2 miliony kopii

​Bardzo przyjemna niespodzianka trafiła ostatnio w ręce użytkowników Steama. Ku uciesze wielu graczy zadebiutował nowy survival, V Rising. Pierwszy miesiąc potwierdza, że Early Access jest dużym sukcesem i gra jest na dobrej drodze do wersji 1.0.

Patrząc na V Rising, automatycznie na myśl przychodzi Valheim. Gra Iron Gate Studios odniosła co prawda jeszcze większy sukces, ale Stunklock wciąż nie ma się czego wstydzić. Deweloperzy pochwalili się właśnie, że w zaledwie miesiąc udało im się sprzedać ponad 2 miliony kopii.

Sukces V Rising bierze się przede wszystkim z jakości, jaką oferują deweloperzy. Gracze PC, a w szczególności fani survivali, przyzwyczajeni są do tego, jak niedopracowane są niektóre gry i jak długo trzeba czekać na naprawienie błędów czy nową zawartość. W V Rising niektórym może brakować oczywiście contentu, ale stan w jakim gra pojawiła się na Steamie jako Early Access naprawdę imponuje.

Reklama

Stunklock to doświadczony deweloper, który ma na swoim koncie kilka gier multiplayer i to częściowo na nich oparł swoją nową produkcję. Triumfy przez chwilę święcił Battlerite, a później Battlerite Royale. Responsywny i satysfakcjonujący system walki udało się przenieść do V Rising, co szybko stało się jednym z najciekawszych elementów tej gry.

Bardzo obiecująco wygląda przyszłość zyskującego na popularności survivala. Stunklock nie musi się chwilowo martwić o budżet na dalszy rozwój gry i może skupić się wyłącznie na kolejnych aktualizacjach. Jeżeli uda im się regularnie dopracowywać swoją produkcję i wzbogacać ją o nową zawartość, niedługo możemy dostać hit na miarę Valheim.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: V Rising | Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama