Reklama

Krystyna Czubówna w Alice VR

Klabater, wydawca gier niezależnych stworzony przez CDP.pl,poinformował o udziale Krystyny Czubówny w polskiej wersji Alice VR.

Słynna polska lektorka i prezenterka telewizyjna wcieli się w rolę Kier, sztucznej inteligencji zarządzającej statkiem kosmicznym należącym do Korporacji. W wyniku nieprzewidzianej awarii SI zmuszona jest wybudzić gracza z hibernacji i niezwłocznie wysłać na pobliską planetę Speculo w poszukiwaniu potrzebnego paliwa. Wszyscy mieszkańcy tego pustynnego świata zaginęli jednak w tajemniczych okolicznościach...

Krystyna Czubówna wciela się w rolę przewodnika i nieodłącznego - choć nie jedynego - towarzysza podróży. Czy jednak celem misji faktycznie jest tylko naprawa statku? Kier zdaje się wiedzieć więcej, niż ujawnia.

Reklama

Fragment roli Krystyny Czubówny usłyszeć można na poniższym nagraniu z gry:

Wszystkich chętnych Klabater zaprasza na przedpremierowe pokazy, które odbędą się na targach PGA w dniach 21-23 października. Stoisko Alice VR znajdzie się w pawilonie 7 budynku Międzynardowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14. Po raz pierwszy prezentowana będzie finalna wersja gry i każdy będzie mógł się przekonać, jak Krystyna Czubówna wypada w swojej roli.

Alice VR to pierwsza produkcja założonego w czerwcu Klabatera, która trafi w ręce graczy. Premiera odbędzie się już 27 października, gra będzie dostępna na komputerach PC, a grać w nią będzie można na goglach Oculus Rift i HTC Vive oraz bez użycia gogli, na standardowym monitorze. Więcej informacji znaleźć można na Steamie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy