Genesis Carbon 500 Maxi - ta podkładka przerośnie twoje oczekiwania

​Jeśli podkładka pod mysz kojarzy wam się z niewielkim kawałkiem kiepskiej jakości materiału... cóż, najwyższy czas zmienić pogląd!

Genesis Carbon 500 Maxi, która trafiła do nas niedawno do redakcji, to podkładka, która nie jest ani niewielka, ani wykonana z kiepskiej jakości materiału. Przeciwnie, jest - zachowując proporcje - olbrzymia, a surowiec, z którego ją wykonano, poprawia nie tylko komfort pracy/rozrywki, ale także odczucia estetyczne.

Genesis Carbon 500 Maxi to podkładka o wymiarach 90x45 centymetrów, co oznacza, że z powodzeniem zmieścicie na niej nie tylko mysz, ale również pełnowymiarową klawiaturę. Produkt z wierzchu pokryto przyjemnym - choć dość szorstkim - w dotyku materiałem, a od spodu gumą antypoślizgową, dzięki czemu nie musicie obawiać się niepożądanych przesunięć na blacie biurka nawet podczas intensywnej rozgrywki.

Reklama

Co równie ważne, materiał wykorzystany na wierzchniej stronie w boju sprawdza się wzorowo. Co prawda producent mógł postawić na surowiec, który byłby jeszcze przyjemniejszy w dotyku, ale podkładka nie służy do tego, aby miło nam się po niej jeździło palcami, tylko do tego, aby mysz pracowała na niej bez zarzutu. I tak też jest w tym przypadku.

Podczas testów sprawdziliśmy nie tylko gryzonia z wyższej półki, ale także takiego za kilkadziesiąt złotych. Oczywiście ten pierwszy pracował lepiej (co było już tylko i wyłącznie jego zasługą), ale i drugi współpracował z Genesis Carbon 500 Maxi perfekcyjnie.

Jedyne, do czego można się przyczepić, to grubość podkładki, która wynosi 2,5 mm. Chciałoby się, aby była większa o choć pół milimetra. Podobać się mogą natomiast zaoblone narożniki, poprawiające estetykę produktu.

A skoro o estetyce mowa, warto wspomnieć, że Genesis Carbon 500 Maxi występuje w kilku odmianach. Do nas trafiła ta o nazwie Flash, ale możecie też kupić wariant inspirowany popularnymi grami sieciowymi - World of Tanks i World of Warships - a także inne bardziej ogólne, jak Lava, Haze czy Camo.

Genesis Carbon 500 Maxi to prosty i niedrogi sposób na zwiększenie komfortu i przyjemności z rozrywki, ale i z pracy. Podkładka w wersji Flash jest obecnie dostępna w sklepach w cenie około 65 złotych. To świetna oferta, jak na produkt o takim rozmiarze i takiej (całkiem solidnej) jakości wykonania.

A jeśli rozmiar Maxi (90x45 cm) to za dużo, jak na wasze (to znaczy waszego biurka) możliwości, Genesis Carbon kupicie też w kilku mniejszych: M (30x25 cm), L (40x30 cm), XL (50x40 cm) oraz XXL (80x30 cm). A może Maxi to dla was wciąż mało? Proszę bardzo, Genesis przygotował też wersję Ultra, o wymiarach 110x45 cm. To już prawdziwy olbrzym. A jego cena też nie przeraża. Genesis Carbon 500 Ultra kupicie już za nieco ponad 100 złotych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Genesis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy