Czarny pad PS5 pojawił się w sieci, białe już w sklepach

​W sieci pojawiły się zdjęcia czarnego pada PlayStation 5, dla wszystkich osób rozczarowanych dostępnością tylko białej wersji urządzenia. Sprzęt nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, lecz został zgłoszono do certyfikacji w Federalnej Komisji Łączności w USA, więc źródło jest pewne.

Oryginalny DualSense jest głównie biały, z czarnymi wstawkami w rejonie analogów oraz spustów. Całkiem możliwe, że opisywana wersja - cała czarna - jest przeznaczona dla zestawów deweloperskich konsoli, które często stawiają na inną wersję kolorystyczną niż te sklepowe.

Czy czarne pady trafią do sprzedaży dla wszystkich zainteresowanych? Tego obecnie nie wiemy, lecz jest to więcej niż prawdopodobne, biorąc pod uwagę liczbę wersji kolorystycznych, jakie na przestrzeni lat przygotowano dla PlayStation 4. Na razie musimy jednak zadowolić się bielą.

Reklama

Jeśli o standardowym padzie mowa, to w sieci jest coraz więcej zdjęć osób, które zdołały już zakupić nowy pad - są nawet ujęcia z półek sklepowych. Wygląda więc na to, że gracze mogą uzbroić się w kontroler już teraz, choć do premiery samego PlayStation 5 pozostało jeszcze sporo czasu.

Sony już wcześniej potwierdziło, że sprzedaż akcesoriów została przyśpieszona i rozpocznie się 30 października, ale - jak widać - ostatecznie rozpoczęto jeszcze wcześniej. W Europie mowa za to o 12 listopada, dokładnie tydzień przed debiutem samej konsoli. Jak jednak będzie w praktyce?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy