Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Znany z Far Cry 3 Vaas może wrócić w kolejnej części serii

Najbardziej lubiana przez fanów Far Cry postać może wrócić w ramach następnej odsłonie serii. Nadzieje na powrót rozbudziła tajemnicza wypowiedź aktora użyczającego głosu psychopatycznemu antagoniście.

Vaas Montenegro to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych postaci znanych z gier wideo. Mimo że odgrywa on psychopatycznego antagonistę Far Cry 3 to do dziś pozostaje mocno lubianą postacią pojawiającą się w serii Ubisoftu. Chociaż jego występ ograniczono wyłącznie do trzeciego epizodu to nie wyklucza się powrotu Vaasa w następnym Far Cry. Nadzieję w sercach fanów rozbudził Michael Mando, który użyczył głosu głównemu przeciwnikowi z trójki, stwierdzając, że być może niebawem Montenegro ponownie przemówi jego głosem.

Reklama

Niestety, nie wiemy, co dokładnie występujący w serialu "Zadzwoń do Saula" aktor miał na myśli i czy faktycznie Vaas wróci w Far Cry 6 lub czy może Mando współpracuje wyłącznie przy jakimś fanowskim projekcie związanym ze wspomnianą marką. Kto wie - możliwe, iż kolejny Far Cry będzie prequelem trzeciej części lub opowie historię zaraz po jej finalne? Są to oczywiście wyłącznie domysły, ale nadal tli się nadzieja dla fanów Vaassa, że powróci on w przyszłości. Najprawdopodobniej Ubisoft pracuje także nad serialem animowanym rozgrywanym w świecie Far Cry, aczkolwiek jego akcja ma wiązać się z Blood Dragon, czyli samodzielnym dodatkiem do trójki.

Podczas wywiadu Michael Mando nie ukrywał, iż wciąż jest kojarzony właśnie z rolą Vaasa, która przyniosła mu ogromną popularność i która jest w dalszym ciągu uwielbiana przez graczy. Bez wątpienia francuski wydawca po dość średnich recenzjach Far Cry: New Dawn musi zapewnić serii strzelanek odpowiednie zmiany, które na nowo przykują uwagę jej fanów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje