Reklama

Zamówiono drugi sezon animowanej Castlevanii

Przed weekendem w serwisie Netflix zadebiutował pierwszy sezon serialu animowanego na podstawie serii Castlevania. Tego samego dnia ogłoszono, że doczeka się kontynuacji.

Powstanie drugiej odsłony nie jest tak naprawdę wielką niespodzianką - zapowiadając produkcję twórcy twierdzili, że mają w planach następną część. Teraz jednak słynny serwis streamingowy oficjalnie zamówił nowe epizody.

Jednocześnie Netflix podjął decyzję o dwukrotnym zwiększeniu liczby odcinków - kolejny sezon złoży się nie z czterech a z ośmiu. Szczegółów na temat fabuły nie podano. Termin debiutu również nie jest znany, choć premiera najpewniej odbędzie się w przyszłym roku.

Serial opowiada o losach ostatniego członka rodu Belmot. Bohater stara się uratować Europę Wschodnią przed zniszczeniem z rąk wampira Vlada Draculi. Za scenariusz odpowiada Warren Ellis, autor wielu komiksów wydawnictwa Marvel, w tym o przygodach X-Menów i Daredevila.

Reklama

Jednym z producentów wykonawczych animowanej Castlevanii jest Adi Shankar, który w przeszłości pracował nad kilkoma filmami. Na swoim koncie ma takie tytuły, jak "Przetrwanie", "Dredd" oraz "Ocalony". Niedawno ogłosił też, że jego kolejny projekt osadzony będzie w uniwersum Assassin’s Creed.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Castlevania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy