XDefiant - maksymalny poziom i system prestiżu

Weterani FPS-ów poświęcają ostatnio sporo czasu na XDefiant i zaczynają docierać do granic możliwości nowej gry Ubisoftu. Pojawiają się więc pytania o przyszłość i dalszy rozwój zyskującego na popularności shootera.

Jaki jest maksymalny poziom w XDefiant?

W przedsezonowej wersji XDefiant maksymalny poziom to 100.

Poziom konta aktualnie nie ma aż tak dużego znaczenia i większość graczy walczy przede wszystkim o levele broni. Chodzi bowiem przede wszystkim o odblokowanie dodatków, wzmocnienie posiadanego asortymentu i stworzenie loadoutów, które staną się postrachem całego meczu.

Czy XDefiant ma system prestiżu?

Nie. Aktualnie na 100. poziomie kończy się proces levelowania i za ukończone mecze nie dostajemy już punktów doświadczenia dla konta.

Reklama

Mark Ruben, Executive Producer XDefiant, potwierdzał już jednak wielokrotnie, że system prestiżu powstaje, co ostatnio powtórzył jeszcze raz.

Jaki system prestiżu w XDefiant?

Wielu graczy zastanawia się oczywiście, jak dokładnie wyglądać będzie ten system w produkcji Ubisoftu. Nowe rozwiązania Call of Duty nie przypadły do gustu wielu graczom i pomysł regularnego resetowania poziomów nie cieszy się raczej popularnością.

Ankietę na ten temat przeprowadził rok temu na swoim Twitterze Mark Ruben. Swoim obserwującym dał możliwość wyboru pomiędzy klasycznym systemem 10 poziomów prestiżu a regularnym podwyższaniem maksymalnego levelu. Zamiast całkowicie resetować rangi co sezon, podnosiliby po prostu poprzeczkę i zapewniali graczom więcej motywacji do grindu.

W ankiecie wygrał jednak wtedy klasyczny system, co może sugerować, w jakim kierunku zdecydowali się pójść ze swoim systemem prestiżu deweloperzy. Nie zmienia to jednak faktu, że taka nowość na pewno zostałaby ciepło przyjęta przez doświadczonych graczy.

Gdyby w parze z prestiżami przyszły nagrody kosmetyczne, byłaby to świetna motywacja, aby grać jeszcze więcej i zdobyć sposób na wyróżnienie się ponad resztą.

Kiedy zadebiutuje system prestiżu?

Na razie nie mamy żadnych oficjalnych informacji na temat daty premiery tej zawartości. Mark Ruben napisał jedynie na Twitterze, że deweloperzy pracują nad rozwiązaniami. Najwcześniej nastąpi to jednak prawdopodobnie przy okazji pierwszego sezonu.

Trwający aktualnie Pre-Season XDefiant ma zakończyć się na początku lipca. Spodziewamy się, że niedługo po tym wydarzeniu gra doczeka się obszernej aktualizacji, nowej zawartości i kolejnego Battle Passa. Jest szansa, że właśnie wśród tych zmian pojawi się systemu prestiżu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: XDefiant | Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy