Xbox Game Pass: Lista tytułów na drugą połowę kwietnia

​Microsoft przedstawił ofertę gier, które pojawią się w ramach usługi Xbox Game Pass w drugiej połowie kwietnia. Wszyscy subskrybenci będą mogli raczyć się takimi tytułami jak: F1 2021, Need for Speed Hot Pursuit (Remastered), Turnip Boy Commits Tax Avasion, 7 Days to Die, Unsouled i kilkoma innymi.

Gry, które pojawią się w Xbox Game Pass od 19 kwietnia

F1 2021 (Chmura)

To dwunasta część gier z licencją Formuły 1 wyprodukowana przez Codemasters, a po raz pierwszy wydana przez amerykańskich deweloperów z Electronic Arts. Świetnie odwzorowane bolidy, tory, zespoły i zawodnicy doskonale znani z prawdziwych wyścigów. Zasiadajcie za kierownicę i do boju!

Need for Speed Hot Pursuit (Remastered) (Chmura)

Reklama

Zremasterowane wydanie kultowego NFS: Hot Pursuit również pojawi się w usłudze XGP już od 19 kwietnia. Nowa oprawa graficzna, poszerzona zawartość gry zawierająca dodatki. Tytuł ten opiera się na konwencji ucieczek przed ścigającą nas policją. Rozgrywka oferuje tryb jednoosobowy, jak i również wieloosobowy z wbudowaną funkcją cross-play.

Turnip Boy Commits Tax Evasion (Chmura, Konsola, PC)

W tym samym dniu w ramach usługi Xbox Game Pass gości kolejna ciekawa gra, w której przyjdzie nam wcielić się w uroczą, ale nieco kłopotliwą rzepę. "Unikaj płacenia podatków, rozwiązuj plantacyjne łamigłówki, zbieraj plony i walcz z potężnymi bestiami, a wszystko to w trakcie podróży mającej na celu zniszczenie skorumpowanego rządu warzyw!" - czytamy w opisie

Gry, które pojawią się w Xbox Game Pass od 26 kwietnia

7 Days to Die (Cloud, Konsola, PC)

Legendarna sandboxowa produkcja, która osadzona została w gatunku FPS. Dzieło zadebiutowało na rynku w czerwcu 2016 roku. Realia postapokaliptyczne i mroczny klimat to cechy, które wyróżniają "7 Days to Die". Ta survivalova gra z otwartym światem została bardzo ciepło przyjęta przez społeczność graczy.

Research and Destroy (Konsola, PC)

Gra, w której przejmiemy kontrolę nad trzema supernaukowcami. Turowa rozgrywka opiera się na badaniu, rozwijaniu różnych dziwnych broni i innych gadżetów. A wszystko to, by rozprawić się z hordami nadprzyrodzonych istot usiłujących zniszczyć całą ludzkość.

Gry, które pojawią się w Xbox Game Pass od 28 kwietnia

Bugsnax (Chmura, Konsola, PC)

Zabawna przygodówka, w której przyjdzie nam odkrywać świat złożony z pół-robaków i pół-przekąsek. Tropienie i łapanie przeróżnych gatunków bugsnaxów, a także poznawanie kolejnych tajemnic to cechy, którymi wyróżnia się ta produkcja.

Unsouled (Konsola, PC)

"Unsouled" to dwuwymiarowa gra utrzymana w klimacie RPG, która swój oficjalny debiut na rynku uświadczy 27 kwietnia bieżącego roku. Za powstaniem tego dzieła swoi Megusta Game. Pozycja, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom szybkich, dynamicznych gier nastawionych na walkę, refleks i zręczność.

Gry, które znikną z usługi Xbox Game Pass 30 kwietnia

  • Cricket 19 (Chmura, Konsola, PC)
  • Outlast 2 (Chmura, Konsola, PC)
  • Secret Neighbor (Chmura, Konsola, PC)
  • Streets of Rage 4 (Chmura, Konsola, PC)

Dowiedzieliśmy się również, że w ciągu dwóch miesięcy w ramach usługi XGP do biblioteki trafi Assassin’s Creed Origins (Chmura, Konsola, PC) oraz For Honor: Marching Fire Edition.

Xbox Game Pass to model subskrypcji dedykowany wszystkim posiadaczom konsoli Xbox. Produkt do zaoferowania ma ponad 100 różnych gier, a w każdym miesiącu katalog tych tytułów ulega odświeżeniu - dodawane są inne kolejne propozycje. Usługa funkcjonuje od 2017 roku i jest centralnym punktem działalności Microsoftu w obszarze gamingu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Game Pass | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy