7 Days to Die w wersji konsolowej już na polskim rynku

​Wydawnictwo Techland, oficjalny partner studia Telltale Games, informuje o premierze unikalnej, survivalowej produkcji - 7 Days to Die. Wymagająca gra o przetrwaniu w świecie zainfekowanym przez wirus zombie pojawiła się 1 lipca na sklepowych półkach w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

7 Days to Die stanowi połączenie survivalu w czasie apokalipsy zombie, rozbudowanego craftingu i elementów gier tower defense. Gracz trafia do świata opanowanego przez krwiożerczych nieumarłych. Sztuka przeżycia to konieczność dbania o zapewnienie podstawowych ludzkich potrzeb leżących u podstaw piramidy Maslowa. Zapewnienie więc bezpieczeństwa, pożywienia, picia czy broni do walki warunkuje przetrwanie w tak bardzo niesprzyjających warunkach. W 7 Days to Die bezpośrednie starcia nie są priorytetem, warto je podejmować w ostateczności.

"7 Days to Die wprowadza nas w świat niezwykle brutalnej rzeczywistości, oferując jednocześnie niezwykłą swobodę działań która sprawia, że każda kolejna rozgrywka różni się od poprzedniej. W ten sposób gracz na każdym kroku walczy o przetrwanie wykorzystując niemal nieskończone pokłady wyzwań i zadań, które przed nim się pojawiają" - mówi Dyrektor ds. Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, Tomasz Gawlikowski.

Na uwagę zasługuje też otwarty świat oraz całkowicie zniszczalne otoczenie. Ważnym elementem jest też tworzenie przedmiotów - broni i ubrań, ale też elementów budynków, służących do budowy schronu czy pułapek, którymi utrudnimy do niego dostęp.

Szczegóły craftingu ciekawie przedstawia zwiastun:

W konsolowej wersji 7 Days to Die pojawił się też tryb kooperacji dostępny dla dwóch graczy na podzielonym ekranie. Ponadto za pośrednictwem sieci dostępna jest kooperacja dla czterech osób oraz tryb wieloosobowy, w którym gracze mierzą się ze sobą.

Dostępny jest też klimatyczny trailer 7 Days to Die z prawdziwymi aktorami, który można znaleźć pod adresem:

7 Days to Die dostępne jest w cenie 159,90 zł na PS4 oraz Xbox One.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje