Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Xbox 360: 12-miesięczny abonament Xbox Live za darmo? To możliwe

Zanim rok szkolny czy akademicki rozkręcą się na dobre, warto przygotować do nie pod kątem rozrywkowym.

Kolejny rok szkolny z powodzeniem możemy uznać za rozpoczęty. Przez najbliższe kilka ładnych miesięcy młodzież czeka wytężona praca, mnóstwo literatury do przerobienia i wyścig po najlepsze oceny. Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

Reklama

Cóż, trzeba przyznać, że to nie najłatwiejsze zadanie, ale przy jego realizacji pomocny okaże się na pewno rozbudowany pakiet programów biurowych Microsoftu, dzięki którym nauka i rozwiązywanie rozmaitych prac domowych będą o wiele efektywniejsze i przyjemniejsze.

Tym bardziej, że teraz do pakietów popularnego Office'a producent dorzuca za darmo 12-miesięczny abonament na usługę Xbox Live (wystarczy do 28 września kupić produkt z rodziny Office i zarejestrować go przed upływem 31 października)! Efekt? Po ciężkim dniu każdy uczeń może liczyć na solidną nagrodę w postaci świetnej zabawy w wirtualnym centrum rozrywki giganta z Redmond.

Za dodatkowy czynnik motywujący śmiało można uznać także ostatnią inicjatywę MS (Games with Gold), która co miesiąc, do końca roku, gwarantuje dwie dodatkowe gry na konsolę Xbox 360. Co ciekawe, wyżej wymienione tytuły można zatrzymać na swojej konsoli nawet po wygaśnięciu abonamentu.

Dowiedz się więcej na temat: xbox 360 | office 365 | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje