Reklama

Wyznaczono datę premiery przygodówki Night in the Woods

​Finji ujawniło konkretną datę premiery Night in the Woods - przygodówki opracowywanej przez niezależne studio Infinite Fall. Tytuł ukaże się na początku przyszłego roku.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy odpowiedzialnej za wydanie produkcji, gra zadebiutuje 10 stycznia przyszłego roku. Tego dnia pojawi się na PC z systemami Windows, Linux i Mac OS, a także konsoli PlayStation 4.

Warto jednak zaznaczyć, że tytuł miał początkowo ukazać się tegoroczną jesienią. Nie jest to jednak pierwszy poślizg projektu - według oryginalnych założeń, miał ujrzeć światło dzienne na przełomie 2014 i 2015 roku.

Produkcja jest dwuwymiarową przygodówką, w której wydarzenia przedstawiono niczym w platformówkach, a więc z perspektywy kamery umieszczonej z boku ekranu. Całość okraszona jest oprawą graficzną utrzymaną w kreskówkowym stylu.

Reklama

W Night in the Woods wcielimy się w Mae - dwudziestoletniego kota, który decyduje się rzucić studia. Bohater postanawia poszukać sensu nowego życia, a także zapełnić wolne popołudnie. W trakcie rozgrywki przemierzymy miasteczko Possum Springs, natykając się na jego mieszkańców, z którymi będziemy mogli porozmawiać.

Poniżej znajdziecie jeden z trailerów gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje