Wyciekła wczesna wersja Reaper of Souls. Pierwsze informacje o dodatku do Diablo III

Blizzard przyzwyczaił nas do tego, że potrafi bardzo dobrze strzec swoich tajemnic.

Tym razem się jednak chyba nie udało - do sieci wyciekły dane pochodzące z wczesnej wersji klienta testowego Reaper of Souls, pierwszego dużego rozszerzenia Diablo III. Czego się dzięki temu dowiedzieliśmy? Użytkownicy forum DiabloFans weszli w posiadanie danych, które pochodzą z wczesnej wersji Reaper of Souls.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że wiele rzeczy, które się pojawiły w tej edycji dodatku, może jeszcze ulec zmianie. W końcu to Blizzard, a on potrafi wyrzucać opcje i elementy, nad którymi pracował kilka lat, jeśli uzna, że jednak nie pasują one do całości.

To tylko wierzchołek góry lodowej. Uważajcie więc na spoilery! Ale jeżeli chcecie trochę informacji - poniżej znajdziecie ich kilka.

Na chwilę obecną w rozszerzeniu znajduje się system rankingowy i gildie, ponad sto zadań upakowanych zarówno w nowym piątym akcie, jak i w poprzednich rozdziałach z podstawki, a także tryb czasowy" - czytamy we wpisie.

"Ciekawie zapowiada się wariant Adventure, który pozwala przejść całą grę bez potrzeby przejmowania się fabułą i głównymi questami - te zostają w nim bowiem wyłączone. Powróci też postać Gheeda, który przybierze teraz formę przedmiotu otwierającego portale do wymiaru goblinów" - czytamy dalej.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy