Wyciekła wczesna wersja multiplayera do serii Horizon?

W sieci pojawiło się nagranie, które ma pochodzić z trybu multiplayer, opracowywanego na bazie serii Horizon.

Wyciek, czyli wspomniane nagranie opublikowano w serwisie Reddit i możemy na nim zobaczyć coś, co być może jest wczesną wersją (“alpha") gry z 2020 roku. Oprócz tego w serwisie Resetera pojawiło się kilka screenshotów, prawdopodobnie pochodzących z tego samego projektu. Patrząc na oba zestawy materiałów trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z projektem w stylu Sea of Thieves, głównie ze względu na ogromne podobieństwa graficzne obu tytułów.

Reklama

Multiplayer w świecie Aloy...

Póki co ciężko potwierdzić wiarygodność nagrania, ale nie można ze stuprocentową pewnością wykluczyć prac nad trybem multiplayer dla Horizona. W grudniu zeszłego roku Guerilla Games przyznało, że pracuje nad rozszerzeniem świata Horizon i szuka nowych pracowników, zresztą ogłoszenia z ofertami pracy nad tajemniczym projektem dla wielu graczy dało się zauważyć już w 2021 roku.

...albo tajemnicze MMO

Niektórzy gracze spekulują również, że opublikowane materiały pochodzą z nieco innego projektu, ale również związanego ze światem Horizon. Chodzi o nową grę, nad którą Guerilla Games pracuje wspólnie z NCSoft i która ma być osadzona w tym samym uniwersum. Jednak ta wersja wydaje się być mniej prawdopodobna bo projekt NCSoft jest grą MMO - o tym również wiemy z różnych ogłoszeń z ofertami pracy, które pojawiały się jeszcze zanim doszło do premiery Horizon Forbidden West.

Dopóki Guerilla Games samo nie postanowi ujawnić informacji o swoim nowym, tajemniczym projekcie, przeciek należy uznać za mocno niepewny. Jednak warto zobaczyć co znajduje się pod linkami, zanim ktoś sprawi, że znikną one z sieci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horizon | Horizon: Forbidden West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy