Wyciekła mapa z GTA VI? Jej rozmiar imponuje i zachwyca

O GTA VI słychać w ostatnim czasie bardzo dużo. Tym razem po sieci krąży grafika prezentująca pogląd na mapę w nadchodzącej, wyczekiwanej grze od Rockstar Games. Trzeba przyznać, że jej skala i rozmach robi wrażenie, a plansza z poprzedniej odsłony gry, czyli z GTA V wygląda przy najnowszym projekcie po prostu blado.

Kilka dni temu pisaliśmy na łamach serwisu o grafice, która zaczęła rozprzestrzeniać się po sieci w zastraszającym tempie. Zrzut ekranu prezentował sylwetkę kobiety znajdującej się najprawdopodobniej na jednej z dzielnic Miami. Oprawa graficzna wzbudziła entuzjazm wielu, zwłaszcza że screen, o którym mowa, miał pochodzić z gry Grand Theft Auto VI.

Nieco później w Internecie zaroiło się od kolejnych przecieków. Te koncentrowały się z kolei na lokacjach, które mogą potencjalnie pojawić się w najbardziej wyczekiwanej grze wideo. Zapytacie, skąd pochodzą rzeczone wycieki? Dociekliwi internauci i fani serii GTA rozkładają na czynniki pierwsze pliki i informacje, które padły łupem hakerów i wyciekły we wrześniu bieżącego roku.

Reklama

Tak wygląda mapa w GTA VI?

Teraz furorę wzbudza kolejny zrzut ekranu, przedstawiający graficzne porównanie między Los Santos, mapą zaimplementowaną w GTA V, a tą, którą najprawdopodobniej możemy uświadczyć w kolejnej odsłonie kultowej serii. Na bazie przecieków, graczom udało się zrekonstruować mapę z GTA VI... a ta jest po prostu ogromna.

Mamy tutaj do czynienia z siatką geograficzną i precyzyjnie oznaczonymi lokacjami takimi jak: Little Haiti, Rockridge, Airport Central, Homestead czy Keys House. Północ wypełniona jest z kolei w sporej części terenem zwanym Yorktown oraz jeziorem Leonida. Wschód jest natomiast bardziej urbanistyczną częścią gry. Prócz wyspy weneckiej znajdziemy port, dzielnicę handlową i plażę położoną przy samym oceanie.

O ile ciężko powiedzieć coś więcej o tych lokacjach, o tyle nie sposób nie dostrzec skali tej mapy. Jest ona około o dwa, a może nawet i o trzy razy większa od i tak sporego już Los Santos z GTA V. Ciężko po takich publikacjach i wyciekach nie dołączyć do grona niecierpliwych fanów czekających na GTA VI...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy