WWE 2K22: Fani stworzyli w grze znaną grupę wrestlerską

​WWE 2K22 było jednym z hitów na rynku gamingowym w pierwszej połowie 2022 roku. Gra wyprodukowana przez studio 2K Games zyskała bardzo dobrą opinię. Nie brakuje jednak głosów, że w grze nie ma ważnych zawodników. Jednak społeczność radzi sobie z tym bardzo dobrze i za pomocą kreatora postaci dodaje kolejnych znanych zawodników.

WWE zachwyca od lat, nie tylko w "realu"

Wrestling jest bardzo popularną gałęzią rozrywki w Stanach Zjednoczonych. To połączenie sportu walki z domieszką aktorstwa i czasami akrobatyki. Zawodnicy poświęcają wiele godzin treningu na to, by toczyć pojedynki, które są często symulowane.

Co to znaczy? Zawodnicy nie zadają sobie w głównej mierze dużych obrażeń. Nie oznacza to jednak, że wrestlerzy wychodzą z tych pojedynków absolutnie bez żadnego szwanku. Regularnie zdarzają się urazy, które wykluczają nawet na kilka czy kilkanaście miesięcy z treningów.

\Największą organizacją jest WWE - World Wrestling Entertainment. To właśnie tam narodziła się legenda między innymi słynnego Hulka Hogana czy Dwayne’a "The Rocka" Johnsona. Przed laty, jeszcze pod nazwą WWF (World Wrestling Federation) właśnie te postacie dziś znane głównie z występów w rozmaitych produkcjach filmowych, zaczynały swoją publiczną karierę.

Reklama

WWE od wielu lat również ma swoją wirtualną odsłonę. Studio 2K Games zajmuje się produkcją najbardziej znaną grą na temat wrestlingu. W tym roku światło dzienne ujrzało WWE 2K22. Tytuł bardzo ciepło został przyjęty na rynku. Okazuje się jednak, że ma on pewne ubytki. Gracze jednak postanowili je uzupełnić. O co dokładnie chodzi?

Gracze zadbali o obecność znanych kobiet

Toxic Attraction jest to kobieca "stajnia" wewnątrz WWE, a dokładniej w marce NXT. Do niej należą Gigi Dolin, Jacy Jayne i Mandy Rose. Okazało się, że tych trzech zawodniczek nie ma w grze. Prawdopodobnie twórcy mieli problem z uzyskaniem licencji na zawodników z NXT. Jednak dla wiernych fanów wrestlingu nie jest to problemem.

WWE 2K22 oferuje niesamowity wachlarz możliwości, jeśli chodzi o tworzenie postaci. W sieci widzieliśmy już wirtualne pojedynki Joe Bidena z Loganem Paulem i inne zabawne sytuacje ringowe z udziałem osób z czołówek mediów. Dlatego też członkowie społeczności postanowili, że utworzą postacie Dolin, Jayne oraz Rose, gdyż uznali, że są to zbyt ważne postacie, by nie były dostępne w jedynym tytule o wrestlingu na rynku.

Zajmuje się tym użytkownik znany pod pseudonimem "AntronxE". Trzy zawodniczki to nie jest jedyny pomysł tego internauty. W przeszłości tworzył już gwiazdy, których niestety nie możemy zobaczyć w standardowej wersji gry. Dlatego też dobrze, że twórcy postanowili zaimplementować kreowanie postaci, gdyż ubogaca to w dużym stopniu tę produkcję.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WWE 2K22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy