Wśród ofert PlayStation Days of Play znajdzie się tańszy PS Plus

Jeżeli planowaliście wykupić PlayStation Plus na dłuższy okres, lepiej odłożyć ten zakup na kilka dni. Tańsza usługa Sony ma pojawić się wśród ofert Days of Play.

Już w piątek, 2 czerwca rozpocznie się znana doskonale fanom PlayStation promocja Days of Play. Wśród ofert znajdą się kuszące promocje na produkcji z PlayStation Direct, PlayStation Store oraz PlayStation Gear. Days of Play ma potrwać aż do 12 czerwca.

Sony nie zdradziło jeszcze oficjalnie pełnej listy przecenionych produktów. Będziemy musieli poczekać na tę informację do piątku. Dowiedzieliśmy się za to, że jednym z przedmiotów w ofercie Days of Play będzie PlayStation Plus. Wszyscy użytkownicy będą mogli oszczędzić 25% na 12-miesięcznym abonamencie. Taniej będzie można również ulepszyć swoją aktualną subskrypcję.

Reklama

Jest to doskonała wiadomość dla osób, które regularnie grają online na swoim PlayStation albo są już przyzwyczajeni do comiesięcznych nowości w Plusie. W trakcie nadchodzącej promocji będzie można wykupić z góry cały rok i oszczędzić na tym niemałe pieniądze.

Abstrahując nawet od samego Plusa, Days of Play szykuje się na bardzo ekscytującą promocję. Sony zwróciło na siebie sporą uwagę ostatnim PlayStation Showcase i przypomniało wielu osobom, ile dużych tytułów mają pod swoimi skrzydłami. Większość hitów na pewno trafi na nadchodzącą przecenę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PS Plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama