Wrath of the Litch King Classic - o której godzinie startują serwery?

Ten długo wyczekiwany dla fanów World of Warcraft moment wreszcie nadszedł. Od premiery Wrath of the Litch King Classic dzielą nas już tylko godziny.

Duży hype i jeszcze większe kolejki

Weterani World of Warcraft doskonale wiedzą, jak dużym sentymentem większość społeczności darzy Wrath of the Litch King. Niedługo po sukcesie oryginalnego Classica, kiedy ekscytacja zaczęła powoli opadać, pojawiły się dyskusje o przyszłości gry. Jednym z najczęściej poruszanych tematów, bardzo wyczekiwanych przez wielu fanów MMORPG, był powrót do Wotlka.

Widać było to już po wypuszczeniu pre-patcha. W standardowym dla World of Warcraft stylu parę tygodniu temu pojawiła się aktualizacja mająca na celu przygotować graczy do zbliżającego się dodatku. Nawet na tym etapie niektórzy stali w 6-godzinnych kolejkach, żeby w ogóle zalogować się na swój serwer.

Reklama

Premiera Wrath of the Litch King Classic

Godziny debiutów różnych ekspansji w World of Warcraft to często bardzo zawiły temat. Resety w poszczególnych regionach przypadają często na inne dni, co potrafi mocno komplikować sytuację. Na szczęście w przypadku Wrath of the Litch King Classic wszystko jest proste i przejrzyste.

Nowa ekspansja Classica ma globalną godzinę premiery na całym świecie wyznaczoną na północ CEST, 27 września. Oznacza to, że punktualnie o północy polskiego czasu serwery zostaną otwarte, a gracze będą mogli zalogować się na swoje postaci i doświadczyć pełnej wersji Wrath of the Litch King.

Powyżej możecie zobaczyć jeszcze mapę świata z godzinami premier w różnych regionach, jeżeli nie planujecie grać w Classica w Polsce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft | MMORPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy