Worlds of Magic: Nowa gra polskich indyków potrzebuje pomocy

Wastelands Interactive to niewielkie, niezależne polskie studio.

Ekipa pracuje obecnie nad swoim kolejnym projektem - Worlds of Magic. To strategia 4X (od eksploracji, ekspansji, eksploatacji i eksterminacji) osadzona w świecie fantasy w stylu wiekowego Master of Magic. Deweloperzy potrzebują jednak pomocy w dostaniu się na Steam i proszą o nią was.

Niedawno na Kickstarterze wystartowała zbiórka pieniędzy na Worlds of Magic. Do realizacji projektu twórcy potrzebowali co najmniej 5 tysięcy dolarów i kwotę tę udało się przewyższyć kilkukrotnie (w chwili pisania newsa na koncie gry znajduje się prawie 22 tysiące dolarów). Produkcję możecie wesprzeć TUTAJ.

To jednak nie wszystko. Jako że developerom udało się uzbierać pieniądze niezbędne do stworzenia Worlds of Magic, teraz priorytetem jest dla nich wydanie własnego dzieła na Steamie. W usłudze Greenlight trwa głosowanie - jeśli gra uzbiera wystarczającą liczbę głosów, pojawi się na platformie Valve. Ale to wszystko nie obejdzie się bez pomocy graczy - zagłosować możecie pod tym adresem. Na zachętę - jeden z trailerów:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje