Reklama

World of Warships. Upoluj skarby na tajemniczej mapie i zgarnij nagrody!

​Z okazji siedmiolecia istnienia gry World of Warships producenci z Wargaming ogłaszają konkurs przeznaczony dla wszystkich graczy. Od 17 września do 6 października na oficjalnej stronie gry ujawniona będzie specjalna mapa, a na tych, którym uda się odkryć jej wszystkie ukryte elementy, czekają niezwykle ciekawe nagrody!

World of Warships to obok World of Tanks najbardziej sztandarowa produkcja powstała z inicjatywy Wargaming.net. W tytule tym gracze, przejmując stery nad swoją flotą, uczestniczą w intensywnych i zaciekłych bataliach na rozmaitych akwenach wodnych.

Dokładnie 17 września mija siedem lat od kiedy World of Warships dostarcza rozrywkę społeczności graczy. W takim wypadku nie ma lepszego powodu do świętowania niż uczestnictwo w specjalnej zabawie, podczas której gracze otrzymają możliwość sięgnięcia po cenne nagrody przygotowane przez twórców.

Reklama

Czas zacząć Polowanie na skarb w World of Warships!

Od 17 września do 6 października na stronie gry widnieć będzie pewna tajemnicza mapa skarbów. Plansza składa się z 16 odrębnych elementów możliwych do odkrywania przez śmiałków.

Niektóre jej części zostaną odkryte przez zwykłe kliknięcie, ale w przypadku innych trzeba będzie się już trochę pofatygować. W praktyce oznacza to wykonywanie specjalnych misji bojowych, których warunki realizacji znajdziecie w zakładce Mapy skarbów. Kolejne elementy mozaiki odblokujecie poprzez wpisanie kodów bonusowych. Te umieszczane będą w filmach na oficjalnym kanale YouTube gry.

Podczas trwania tego tajemniczego wydarzenia, na stronie publikowane będą ankiety. Ich wypełnianie i dzielenie się opinią również pozwoli Wam na odkrywanie elementów mapy skarbów.

Cenne nagrody dla najlepszych poszukiwaczy - rejs o wartości ponad 20 tys. zł

Odblokowanie wszystkich 16 elementów mapy pozwoli na odebranie jednego dnia konta Premium w Warships. Z kolei dwa dni konta Premium oraz 3000 jednostek węgla otrzymacie, gdy po odkryciu całej planszy wciśniecie na specjalny przycisk, który się pod nią pojawi.

Ale to nie wszystko! Ci, którym uda się dotrzeć do końca wyzwania wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, jaką jest rejs all-inclusive dla dwojga osób. Siedmiodniowa wycieczka - jak deklarują organizatorzy konkursu - wyceniona została na 5 tys. dolarów, co w przeliczeniu na rodzimą walutę wynosi ok. 23 tys. zł!

Z wylosowanym szczęśliwcem producenci skontaktują się w ciągu 20 dni od zakończenia zawodów związanych z poszukiwaniem tajemniczych skarbów na mapie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy