World of Warships świętuje siedem lat na siedmiu morzach

​Wargaming, twórcy i wydawcy popularnej gry o bitwach okrętów World of Warships obchodzi we wrześniu 7. rocznicę istnienia gry na rynku. Aby uczcić to wydarzenie pojawią się unikatowe wydarzenia w grze jak nowe nagrody za wyniki, tematyczna kolekcja i minigra Okręt w natarciu. Ponadto nowe operacje, brytyjskie pancerniki dołączają do drzewka technologicznego i wiele więcej.

Urodziny na pokładzie!

Gracze pływający okrętami poziomu V i wyżej dostaną specjalne i unikatowe bonusy oraz super kontenery, w zależności od użytej jednostki. Przez 7 lat wielu graczy ma setki okrętów w porcie i teraz mogą zdobyc wiele nagród za ich wyniki w bitwach. W grze pojawi się kolekcja "Siedem mórz", w których dowiemy się więcej o 16. sławnych portach. Na szczególną uwagę zasługuje relaksująca minigra Okręt w natarciu. Dostępna jest w zbrojowni, a nawiązuje do klasycznej gry w statki na kartce w kratkę. Gracze grają przeciwko komputerowi, a do wygrania są okolicznościowe żetony. 

Reklama

Zaktualizowane operacje

Operacje zyskały gruntowne zmiany z szerszym wyborem okrętów biorących udział. Nagrody również się zmieniły i od teraz można zdobywać je więcej jak raz biorąc udział w wyzwaniach dziennych i tygodniowych. Wraz z tymi ulepszeniami wracają operacje "The Ultimate Frontier" i "Hermes" oraz nocna "Cherry Blossom".

Brytyjskie pancerniki w drzewie technologicznym

8. nowych brytyjskich pancerników wychodzi z fazy wczesnego dostępu i można je wynajdywać. Pośród nich znajdziemy ikoniczne okręty Renown i Indefatigable - szybkie, z celnymi działami oraz torpedami z różnymi materiałami eksploatacyjnymi różnicującymi się na poziomach V-X wliczając w to doładowanie silnika, defensywny ogień AA i zestaw naprawczy.

Zbrojownia i stocznia

Szybki niszczyciel hiszpański Álvaro de Bazán z ośmioma 135 milimetrowymi działami oraz dwiema wyrzutniami po cztery torpedy każda wpływa do Zbrojowni.

W aktualizacji 0.11.8 kontynuowana jest konstrukcja amerykańskiego krążownika Puerto Rico, który będzie dostępny dla graczy do zakończenia aktualizacji 0.11.10. Nagrodą za ukończenie 25 z 40 etapów jest kanadyjski niszczyciel Huron.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama