World of Warships: Legends upamiętnia 80. rocznicę D-Day

Studio Wargaming, twórcy i wydawcy wieloosobowej gry morskiej World of Warships, wprowadza ognistą zawartość do Legend na konsolach i urządzeniach mobilnych. Czerwcowa aktualizacja oferuje szereg nowości, w tym pięciotygodniową kampanię, na której końcu czeka holenderski krążownik premium.

Nowa zawartość oferuje wiele nagród, w tym okręty, kamuflaże i wiele więcej - wszystko do zdobycia w misjach z okazji 80. rocznicy D-Day, a także w nowym wydarzeniu Goleador Championship. Aby poddać próbie morskie strategie graczy, czerwcowa aktualizacja wprowadza też poprawki lotniskowców oraz nowe sezony Potyczek i Bitew Floty.

Holandia z nowym krążownikiem i kampanią

Wraz z początkiem czerwca do gry trafi nowa kampania "Skyreaper from the Lowlands". Osoby, które ukończą to pięciotygodniowe wyzwanie ze 100 kamieniami milowymi ze wsparciem admiralicji, wejdą w posiadanie holenderskiego krążownika premium VII poziomu - De Zeven Provinciën. Nowa pozycja w niedawno dodanej nacji Holandii, przygotowana została z myślą o poważnych obrażeniach dzięki funkcji nalotu i imponujących umiejętnościach podpalania. Za sterami tego krążownika zasiądzie nowy historyczny dowódca, Karel Doorman, który będzie mógł zasilić szeregi graczy razem z De Zeven Provinciën.

Reklama

Unikatowe misje z okazji 80. rocznicy D-Day

Aby uczcić 80. rocznicę lądowania w Normandii, gracze mogą wziąć udział w nowych misjach tematycznych. Po ich ukończeniu otrzymają karty kolekcjonerskie pełne informacji o tym historycznym wydarzeniu, zaangażowanych w nie okrętach i odznaczeniach wojskowych. Po ukończeniu zestawu, gracze będą mogli odblokować francuski pancernik III poziomu Courbet 1944, wyposażony w specjalny stały kamuflaż D-Day. Oprócz tego, dowódcy Legends mogą znaleźć w sklepie kilka historycznych okrętów, które brały udział w D-Day, w tym Texas, Belfast i nowy niszczyciel Haida.

Zmiany w balansie i poprawa rozgrywki lotniskowcami

Lotniskowce również doczekały się kilku ulepszeń i poprawek dla lepszej walki, w tym rozszerzonego hangaru, krótszych czasów przeładowania, zwiększonego rozmieszczenia bomb i nowej mechaniki paliwa samolotu. Ponadto, koszty samolotów zostały zredukowane do zera, co przyniosło dalsze zmiany w ich równowadze ekonomicznej.

Czas wielkich łowów w turnieju sieciowym Goleador Championship

Od 10 czerwca gracze Legends mogą dołączyć do piłkarskiego szaleństwa w nowym wydarzeniu sieciowym Goleador Championship. Przez zdobywanie bramek na stronie poświęconej turniejowi, gracze mogą odblokować 24 specjalne naszywki na koszulki, tymczasowe kamuflaże oraz specjalny, permanentny kamuflaż dla Fiji. Oprócz tego czerwcowa aktualizacja do World of Warships: Legends wprowadzi dwa nowe sezony Potyczek, z których każdy zawiera unikalne modyfikacje rozgrywki, takie jak wzmocnione baterie główne i ulepszone statystyki okrętów. Po przerwie do gry wracają też bitwy flot, w których pięcioosobowe dywizje gracze będą rywalizować i wyjątkowe nagrody.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships: Legends
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy