World of Warcraft Dragonflight już z oficjalnym kinowym zwiastunem

Do premiery World of Warcraft Dragonflight zostały już niecałe dwa tygodnie. Z okazji zbliżającego się debiutu Blizzard opublikował nowy cinematic, który ma wzbudzić jeszcze większe emocje wśród wyczekujących ekspansji graczy.

Weterani World of Warcraft mają aktualnie ręce pełne roboty. Światło dzienne ujrzała wczoraj druga faza pre-patcha. Oznacza to, że posiadacze preordera mogą zacząć grać już Evokerem, nową klasą Dragonflighta. Ponadto wszystkie klasy mają już swoje drzewka talentów, co oznacza, że można powoli poznawać swoje ulubione postaci po wprowadzonych zmianach.

Ostatnia faza pre-patcha nie oznacza oczywiście, że gracze zapomnieli o premierze Dragonflighta. Ekspansja zbliża się wielkimi krokami, o czym po raz kolejny przypomniał fanom World of Warcraft Blizzard. Na kanale YouTube gry pojawił się właśnie nowy cinematic zatytułowany "Take to the Skies".

Reklama

Nowy cinematic jest wycieczką po Dragon Isles, lokacją, która zadebiutuje razem z Dragonflightem. Tytuł z kolei nawiązuje do tego, co większość graczy ekscytuje najbardziej w nadchodzącym dodatku - smoki. Już sam Dracthyr otwiera bardzo szerokie możliwości, których do tej pory nie posiadał nawet Demon Hunter. Nowa rasa może dosłownie latać, posiada parę specjalnych umiejętności do szybkiego poruszania się po mapie i sama eksploracja Dragon Isles powinna sprawiać sporo frajdy.

World of Warcraft Dragonflight zadebiutuje 28 listopada. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży, a wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup, mogą już zalogować się do gry i zacząć przygodę Evokerem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama