World of Tanks: Vinnie Jones przejmuje dowodzenie w wydarzeniu Operacje świąteczne 2024

Nadszedł pierwszy zimowy dzień oznaczający rozpoczęcie wydarzenia Operacje świąteczne 2024 we wszystkich wersjach World of Tanks. Okres wypełniony świąteczną atmosferą zapewni wartką akcję, fantastyczne prezenty i cenne nagrody dla graczy na wszystkich platformach.

Świątecznym posłańcem jest w tym roku znany brytyjski piłkarz i gwiazda filmowa, Vinnie Jones. Porzucając stanowisko prawej ręki Świętego Mikołaja, obejmuje nową rolę dowódcy w World of Tanks.

Wydarzenie Operacje świąteczne 2024 rozpoczyna się już 1 grudnia i potrwa aż do 8 stycznia, oferując wyjątkową mieszankę aktywności oprószonych świątecznym klimatem, przystosowanych do rozgrywki na każdej z platform.

World of Tanks

1 grudnia 2023 - 8 stycznia 2024

Gracze wkroczą do uroczego świątecznego miasteczka, gotowego na przyozdobienie dekoracjami. Po wejściu czołgiści otrzymają swój pierwszy prezent: zupełnie nowy czechosłowacki lekki czołg premium Pzw.39.

Reklama

Vinnie Jones czeka w swojej tajnej siedzibie w sztabie, aby zlecić czołgistom specjalne misje i zadania. Po ich ukończeniu gracze odblokują nagrody związane z karierą aktora, w tym trzy ekskluzywne style 2D, naklejki, napisy z kultowymi frazami, a nawet samego Vinniego Jonesa jako dowódcę czołgu ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję kwestiami głosowymi. To jednak nie wszystko - gracze mogą również spodziewać się specjalnej skórki "Old Reliable" dla czołgu Cobra, w której każdy z zaprojektowanych elementów nawiązuje do tegorocznego gwiazdora. 

Subskrybenci Prime Gaming mogą spodziewać się wyjątkowej zawartości od sławnego dowódcy, w tym 2 naklejek, medalu i specjalnego stylu Paradox 2D. Z kolei gracze Steam mogą zdobyć naklejkę 2D jako specjalnie zaprojektowany prezent od Vinniego.

World of Tanks Blitz

1 - 20 grudnia 2023

World of Tanks Blitz przedstawia listę aktywności Holiday Ops, w tym 10-etapową misją od tegorocznego ambasadora z unikalnymi przedmiotami kolekcjonerskimi, awatarami, tłem profilu, a wszystko to w stylu samego Vinniego Jonesa. Ukończenie ostatecznego etapu przyniesie czołgistom wyjątkową nagrodę i największy prezent pod choinką - dodatek "Ostateczny argument". Co więcej, gracze otrzymają szansę wzięcia udziału w świątecznym losowaniu, aby stać się dumnymi posiadaczami czołgu Cobra z legendarnym kamuflażem.

World of Tanks Modern Armor

1 grudnia 2023 - 8 stycznia 2024

Gracze mogą w tym roku podwójnie cieszyć się zabawą i nagrodami, ponieważ podejmą zarówno indywidualne wyzwani, jak i wydarzenie społecznościowe Operacji świątecznych. Każda ścieżka oferuje mnóstwo zawartości, w tym tematyczne elementy kosmetyczne, boostery, czas premium i ciężki czołg Charlemagne. Konsolowi czołgiści mogą również zdobyć nowy, ekskluzywny czołg premium Old Reliable, a także dowódców 2D i 3D z charyzmatycznym głosem Vinniego.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Tanks
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy