Wiedźmin: Aktorka produkcji dla dorosłych weźmie udział w tworzeniu gry?

Fani Geralta z Rivii z niecierpliwością czekają na czwartą część "Wiedźmina". Jak na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy ona pojawi się na rynku. Jedna z kontrowersyjnych polskich influencerek jakiś czas temu opublikowała wpis sugerujący, że bierze ona udział w pracach nad grą. Nie wiadomo jednak, o której części "Wiedźmina" mowa, a jej wpis na Twitterze właśnie stał się hitem w serwisie Reddit.com.

"Wiedźmin 4" rozpala wyobraźnię graczy

Od momentu, gdy studio CD Projekt RED poinformowało o pracach nad czwartą częścią słynnego "Wiedźmina", opinia publiczna w środowisku graczy wręcz zwariowała. Saga, której głównym bohaterem jest Geralt z Rivii podbiła serca milionów fanów gier wideo z całego świata. Trylogia, którą dziś znamy, jest uznawana za jedno z najważniejszych dzieł w gamingu w ciągu ostatnich lat. Szczególnie doceniana jest trzecia część oraz dodatki do niej.

Reklama

Czwarta część "Wiedźmina" ma być oparta o innowacyjny silnik graficzny Unreal Engine 5 od Epic Games. Dostarcza ona nieznanego wcześniej poziomu fotorealizmu. Wiele wskazuje na to, że prace nad grą trwają dosyć intensywnie. Jedną z osób odtwarzającą którąś z postaci, może być...aktorka filmów dla dorosłych.

W związku z tym pojawił się bardzo enigmatyczny wpis na Twitterze. Jednak nie jest do końca pewne, czy mowa o remake’u istniejącej już części, czy o wspomnianej "czwórce".

Polska influencerka weźmie udział w "Wiedźminie"?

W październiku ubiegłego roku na twitterowym koncie "Bunny_Marthy" pojawił się bardzo ciekawy wpis. Kobieta opublikowała zdjęcie na tle logo gry "Wiedźmin: Dziki Gon" i z podpisem "Dzisiaj jestem biedronką widzowie". Przez wiele tygodni ten post nie wzbudził wielkiej sensacji. Owszem, powstało poruszenie w komentarzach, ale nie było ono wielkie.

Teraz jednak sprawa nabrała większego rozgłosu. Wszystko dzięki użytkownikom serwisu Reddit.com, którzy wyciągnęli ten temat ponownie. Na tym portalu pojawił się wcześniej wspomniany post. Internauci sugerują, że kobieta jest ubrana w specjalny strój służący do odtwarzania ruchów postaci (motion capture).

Sprawa jest o tyle interesująca, że kilka miesięcy temu ujawniono, że głos jednej z postaci w "Cyberpunk 2077" udzieliła Sasha Grey. Współpraca polskiego studia produkującego gry wideo z "Bunny_Marthy" jest zatem bardzo prawdopodobna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: CD Projekt RED | Wiedźmin 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama