Reklama

Wiedźmin 4 to początek nowej sagi. Gra jest w fazie preprodukcji

​CD Projekt potwierdza, że czwarta część serii Wiedźmin zapoczątkuje nową sagę i że gra znajduje się już w fazie preprodukcji.

Polski lider branży gier wideo przedstawił wyniki finansowe za pierwszy kwartał bieżącego roku. Spółka zarobiła w tym okresie 69 mln zł netto (skonsolidowany zysk). To dwa razy więcej, niż w ubiegłym roku.

Do tego sukcesu przyczynił się przede wszystkim Cyberpunk 2077 oraz jego next-genowa aktualizacja, która skłoniła do odwiedzenia Night City nieprzekonanych wcześniej posiadaczy PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S.

Jednak jeszcze ciekawsze wieści dotyczą nowej gry z serii Wiedźmin. CD Projekt potwierdził, że zakończył fazę badawczą i że obecnie projekt jest już w fazie preprodukcji.

Wiedźmin 4 bez Geralta i Ciri?

Reklama

Warto zwrócić uwagę na to, że Kiciński potwierdził, że nowa produkcja z serii Wiedźmin będzie pierwszą częścią całkiem nowej sagi. Może to oznaczać, że poznamy w niej zupełnie nowego głównego bohatera albo wcielimy się w którąś ze znanych postaci, które we wcześniejszych grach były tylko NPC-ami. Wielu graczy chciałoby, aby CD Projekt w nowym Wiedźminie dał nam pokierować Ciri lub Vesemirem.

Oczekując na pierwsze konkrety na temat kolejnego Wiedźmina, musimy uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo, czy w tym roku doczekamy się jakichkolwiek oficjalnych informacji.

Prędzej dowiemy się czegoś więcej o pierwszym fabularnym rozszerzeniu Cyberpunka 2077. Na ten rok planowane są też premiery next-genowego upgrade'u Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu oraz anime pod tytułem "Cyberpunk: Edgerunners", produkowanego przez platformę Netflix.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy