Wiedźmin: W Potrzasku z dużą aktualizacją

​Jeśli nie wiecie, co ze sobą począć, wyczekując kolejnej gry z serii Wiedźmin, może powinniście wypróbować dodatek Wiedźmin: W Potrzasku.

Choć trzecia część serii Wiedźmin od studia CD Projekt RED wzbudziła największe zainteresowanie i sprzedała się najlepiej, od czasu do czasu słyszy się głosy, że "jedynka" miała najlepszy klimat (być może dlatego, że był najbardziej swojski, słowiański). Gracze, którzy są tego zdania, powinni wrócić do niej, sprawdzając przy tym fanowski dodatek Wiedźmin: W Potrzasku.

Rozszerzenie opracowane przez Adama Dukszto przy pomocy grupy moderów o nazwie Muzykanci doczekało się właśnie dużej aktualizacji. W grze pojawiło się pełne udźwiękowienie przygotowane we współpracy z eLeR Creative. Na liście aktorów, którzy użyczyli głosu postaciom, znaleźli się między innymi:

Reklama
  • Adam Żejmo (Geralt)
  • Nikola Bieniewska-Rusak (Anna)
  • Damian Niemir (Andre)
  • Diana Giurow (karczmarka)
  • Wojciech M. Korszla (upiór)
  • Mieszko Keck (Śniegowy)

Aktualizacja wprowadza też poprawkę do animacji wprowadzającej, korekty w wersji polskiej oraz angielskiej, tłumaczenie na węgierski oraz nowy instalator.

Wiedźmin: W Potrzasku - dlaczego warto

Wiedźmin: W Potrzasku to imponująco wykonany, fanowski dodatek, który wprowadza do pierwszej części serii The Witcher zupełnie nową przygodę. Jej ukończenie zajmuje do trzech godzin.

Głównym bohaterem opowieści jest Geralt, ale autorzy opracowali dla niego trzech towarzyszy. Przygotowali także nowe, nieznane z oryginału lokacje. Warto nadmienić, że rozszerzenie zawiera aż sześć możliwych zakończeń.

Autorzy do zagrania w dodatek zachęcają następującymi słowami: "Wiedźmin, zmęczony trudami podróży, dociera do wioski, jakich wiele napotkał na szlaku, zamierza przenocować w wiejskiej karczmie i ruszać dalej, jednak okoliczności sprawią, iż zostanie wciągnięty w wir niebezpiecznych wydarzeń. Znajdzie się w potrzasku, z którego nie da się wyjść bez ofiar..."INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy