Reklama

Wiedźmin 3: Dziki Gon zniknie z oferty Xbox Game Pass

​Xbox Game Pass to usługa abonamentowa oferująca dostęp do wielu interesujących gier. W tym katalogu znaleźć można również Wiedźmina 3: Dziki Gon, który zdobył na świecie niebywałą popularność i po niespełna dwuletnim pobycie znika z katalogu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił do Xbox Game Pass w grudniu 2019 roku i najwyraźniej Microsoft uznał, że czas Białego Wilka w ofercie dobiegł końca. Gra CD Projekt RED ma zniknąć z usługi wraz z innymi pozycjami - Bloodstained: Ritual of the Night, Kona, Alvastia Chronicles oraz Astrologaster 15 marca 2021 roku.

Reklama

Gracze nie będą mogli jednak narzekać, bowiem produkcje zostaną wymienione za inne, a jakie? Gry, które trafiają do Xbox Game Pass:

  •     Madden NFL 21 (Xbox) -  już dostępne
  •     Football Manager 2021 (PC) -  od 4 marca
  •     Football Manager 2021 Xbox Edition (Xbox and PC) - od 4 marca
  •     NBA 2K21 (Chmura & Xbox) - od 4 marca
  •     Star Wars: Squadrons (Xbox) - od marca, brak dokładnej daty
  •     NHL 21 (Xbox) - od kwietnia, brak dokładnej daty

Czy jest czego żałować? Nie, bo chociaż trzecia odsłona serii Redów to niewątpliwy hit tak gościł w Xbox Game Pass prawie dwa lata i przez ten okres większość użytkowników, która chciała się zapoznać z tą historią już to zrobiła, z kolei pozostały zapewne mały odsetek ma okazję nadrobić zaległości.

Szczególnie iż miesięczny abonament dla nowych osób kosztuje 4 złote. Subskrybenci muszą liczyć się z faktem, że producent nie gwarantuje wiecznej obecności gier w ofercie - działa to na identycznej zasadzie co w przypadku Netflixa, który również okresowo wymienia dostępne propozycje.

Xbox Game Pass poza standardowym planem możemy aktywować Xbox Game Pass Ultimate zawierający podstawowe opcje, abonament Xbox Live Gold oraz produkcje z EA Play. Ponadto otrzymujemy dostęp do testowego grania w chmurze od Microsoftu, dzięki któremu realne jest odpalenie tytułów nie tylko na komputerach, ale także tabletach bądź smartfonach.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje