Reklama

Wiedźmin 3: Doskonały cosplay Yennefer

​Wiedźmin 3 pomimo wielu lat od premiery nadal jest bardzo gorącym tytułem na rynku gier wideo. Pamiętają o nim zarówno gracze, jak i cosplayerzy. Niedawno jedna z najbardziej znanych artystek tej dziedziny zaprezentowała swoją wersję Yennefer.

Wiedźmin 3 stał się kultową grą

Niewątpliwie trylogia Wiedźmin jest jednym z największych sukcesów polskiego przemysłu growego. Studio CD Projekt RED, biorąc się za adaptacje opowiadań i powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego zapewne nie spodziewało się, jakiego rozgłosu nabiorą te produkcje.

Szczególnie popularna stała się trzecia część serii. Wiedźmin 3 został uznany w 2015 roku najlepszą grą na gali The Game Awards. Tytuł został także nagrodzony podczas ceremonii Golden Joystick Awards.

Reklama

Polska gra zdobyła tam następujące wyróżnienia: gra roku, najlepsza fabuła, najlepszy projekt wizualny i najlepszy moment w grze (wątek z Krwawym Baronem), CD Projekt Red otrzymał natomiast tytuł "studia roku".

Pomimo tego, że od premiery popularnego "Wieśka" minęło już siedem lat, gracze nadal chętnie wracają do produkcji. Tyczy się to również cosplayerów, którzy regularnie "ożywiają" Triss czy Yennefer. Jedna z artystek i modelek - Lada Lyumos niedawno wypuściła cosplay właśnie tej drugiej bohaterki. Całość wyszła doskonale.

Znana modelka stała się Jennefer

Lyumos to znana w mediach społecznościowych influencerka. Na Instagramie kobietę śledzi niemal 300 tysięcy widzów, Artystka jest znana z prezentowania cosplayów najwyższej jakości.

Kilka dni temu na Instagramie udostępniła swój kolejny projekt. Tym razem wcieliła się w słynną Yennefer z Wiedźmina 3. Trzeba przyznać, że ten cosplay rozpalił serca fanów wiedźmińskiej sagi do czerwoności.

Yennefer w wersji od Lady Lyunos odziana jest w czarną, stylową bieliznę. Sesja zdjęciowa stylizowana jest na podstawie fabuły Wiedźmina. Można z niej wywnioskować, że jedna z dwóch najważniejszych postaci sagi, oczekuje właśnie na Geralta z Rivii, który ma przybyć do niej za chwilę.

Wokół widoczne jest wnętrze pomieszczenia, które stylizowane jest na średniowiecze. Dużego klimatu dodają także rozstawione i rozpalone świece w półmroku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy