WhereInFortnite: Przeglądarkowy Geoguessr na mapie gry Epic Games

​Poznajcie platformę WhereInFortnite.com. To przeglądarkowa gra, która opiera się na eksplorowaniu wirtualnego świata zaprojektowanego przez twórców z Epic Games w grze Fortnite. Naszym zadaniem jest wskazanie dokładnej lokalizacji na mapie, która zostanie nam losowo przydzielona w danej rundzie.

WhereInFortnite.com to projekt, który powstał z myślą o wszystkich entuzjastach kultowej gry z gatunku battle royale. Inicjatywa silnie inspiruje się grą o nazwie Geoguessr, gdzie gracze rzuceni są na lokalizacje z całego niemal świata uchwyconego przez kamery Google Maps i muszą zgadnąć dokładnie, w którym miejscu się znajdują.

Podobnie jak w Geoguessr - WhereInFortnite również bazuje na systemie punktacji. W zależności od tego jak blisko uda się wskazać lokację - tyle odpowiednio punktów otrzymamy w danej rundzie.

Reklama

Mechanika działa wręcz na identycznej zasadzie, a główną różnicą jest mapa. W WhereInFortnite eksplorujemy bowiem wirtualny świat zaprojektowany w grze Fortnite, o czym z resztą informuje sama nazwa gry.

WhereInFortnite, czyli Geoguessr na mapie Fortnite

W najpopularniejszej produkcji z gatunku battle royale plansza zmieniała wraz z premierą każdego nowego sezonu. Twórcy dbali i nadal dbają o to, by mapę urozmaicać tak, by społeczność nie miała powodów do narzekania na nudę i monotonię. Rzeczone zmiany były niekiedy marginalne, ale bywało również tak, że rekonstrukcji ulegało większość zaprojektowanej mapy.

W WhereInFortnite.com możemy dobrowolnie konfigurować opcje gry. Mamy więc do wyboru rozgrywkę uwzględniającą wszystkie dotychczasowe sezony (było ich 21). Z kolei jeśli chcemy sprawdzić swoją znajomość mapy odnośnie konkretnego Sezonu bądź Rozdziału - również jest taka sposobność.

Wylosowane miejsce i zaznaczanie tej lokacji na minimapie

Gra powinna przypaść do gustu nie tylko zapalonym graczom Fortnite, ale także tym, którzy sentymentem darzą minione sezony w popularnej grze od Epic Games.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Geoguessr | Fortnite
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy