Epic Games Store. Kolejne darmowe gry do odebrania w popularnym sklepie

​Od czwartku 12 maja (godz. 17:00) do 19 maja w sklepie Epic Games Store odbierzecie za darmo aż trzy gry: "Redout: Enhanced Edition", "Jotun: Edycja Valhalla" oraz "Prey".

"Jotun" to dzieło wydane na rynek w 2015 roku z inicjatywy Thunder Lotus Games. Przemierzając barwne krainy jako wojowniczka "Thora" przed graczem stanie zadanie podjęcia walki z napotykanymi przeciwnikami. Sukces w tej materii pozwoli przekroczyć upragnione wrota Valhalli.

"Prey" to z kolei propozycja, która powinna wpasować się w gusta wszystkich zwolenników gatunku Sci-Fi. Gra zadebiutowała w 2017 roku, a za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Bethesda. Ta pierwszoosobowa strzelanka otrzymała fantastyczne opinie społeczności graczy i branżowych krytyków.

Reklama

O pojawieniu się "Jotun: Edycja Valhalla" oraz "Prey" w sklepie Epic informowaliśmy w poprzednim materiale.

"Redout: Enhanced Edition" za darmo w Epic Games Store

W czwartek 19 maja popularny sklep Epic Games uraczy także wszystkich miłośników prędkości. W serwisie do odebrania będzie za darmo "Redout: Enhanced Edition" - wyścigi antygrawitacyjnymi statkami inspirowane arkadowymi klasykami.

Tytuł pojawił się na rynku we wrześniu 2016 roku z ramienia producenta 34BigThings srl. Konwencja i fabuła gra osadzona jest w futurystycznym klimacie. "Redout" cechuje się dużą dawką widowiskowości i brawury, które z tą propozycją związane są nierozłącznie.

Gra oferuje kampanię dla jednego gracza. W jej skład wchodzi ponad 100 wyścigów, 11 trybów i 35 torów. Do odblokowania jest 7 zespołów wyścigowych, 4 klasy wyścigowe, ulepszenia pojazdów oraz 12 wzmocnień. Oprócz tego, dla wszystkich śmiałków przygotowano tryb wieloosobowy, który umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności na tle innych żywych przeciwników.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy