Reklama

Warcraft 3: Reforged - w czerwcu dostaniemy nowe informacje na temat gry?

​Blizzard ma chyba ostatnio wyjątkowo dobry humor. Zbliżająca się premiera Diablo Immortal i zapowiedź kilku większych projektów zmotywowała ich do odwiedzenia jeszcze jednego, zapomnianego przez większość graczy tytułu - Warcraft 3: Reforged.

Warcraft 3 był niegdyś legendą gier strategicznych. Gra zapoczątkowała gatunek MOBA, a jej podstawy ukształtowały wiele tytułów, które teraz przyciągają przed komputery każdego miesiąca dziesiątki milionów graczy. Nic więc dziwnego, że Blizzard w pewnym momencie wpadł na pomysł, żeby zaserwować fanom powrót do czasów świetności Warcrafta.

Niestety, wszyscy doskonale pamiętają, jak zakończył się ten projekt. Warcraft 3: Reforged ujrzał światło dzienne i bardzo szybko okazał się porażką. Gra była pozbawiona tony contentu, mocno zbugowana i daleko było jej do tego, co wiele lat temu stało się inspiracją dla legendarnych teraz multiplayerów. Remaster zasłynął w rezultacie jedynie z tego, że jest jedną z najniżej ocenianych gier na Metacriticu.

Reklama

Dodatkowo graczy zniechęcił fakt, jak szybko poddał się Blizzard. Ostatni patch miał miejsce w kwietniu 2021 roku i od tego czasu nie słyszeliśmy w zasadzie nic o tej grze. Mimo tego gracze nie odpuszczają i okazjonalnie pytają na Twitterze, czy mogą spodziewać się jakichś informacji na temat Reforged.

Ku zaskoczeniu wielu fanów, na jednego z tych tweetów odpowiedział ostatnio Mike Ybarra. Qwik poinformował krótko, że nowe informacje od zespołu Warcrafta 3 mają pojawić się w czerwcu. Kto wie, może Blizzard jednak jest zainteresowany naprawieniem Reforged.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy